Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz által bevezetett...

A Fidesz által bevezetett csok ellenére mégsem született több gyerek magyarországon, sőt, kevesebb is! Ennek mi lehet az oka? Miért születik kevesebb gyerek Magyarországon annak ellenére, hogy három gyerekre ingyen 50 millió Ft-ok- járnak?

Figyelt kérdés
tegnap 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Kisebb a termékeny korú lakosság, mint 15 éve.
tegnap 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteg magyar gyerek születik, csak ennek nagy része nem Magyarországon.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt soha sem célja a csoknak a több gyerek. Az építőiparba nyomtak ezzel pénzt (ahol sok ner közeli vállalkozó van). Lásd most az a terv, hogy az önyup lakáscélra, építkezésre bármikor kivehető legyen.
tegnap 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Mert az épeszű, felelős ember nem egyszeri uzsorahitelért (pardon, "támogatásért") vállal gyereket. A pénzért szült gyereket fel is kell nevelni, ki kell taníttatni, stabil hátteret és jövőt kell neki bizosítani. Ezekhez itthon semmilyen feltétel nem adott.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Legtöbb nő 35 éves kor fölött akar szülni először. Ez érthető hiszen karriert kell építeni hogy biztonságban érezze magát mielőtt gyereket vállal…

Én gyereknevelés mellett építettem a karrierem, nekem sikerült, de nem mindenkitől várható el hogy ezt csinálja, hiszen nem könnyű. Én ezt nem bántam meg, mert lehet idősebb korban nem jött volna össze könnyen a gyerek és ha nem lenne - karrier ide vagy oda - nagyon rossz lenne.


Ingyen pénzosztás nevetséges, legtöbb család új autót vett belőle vagy állampapírt. Szánalmas. Mi nem vettük fel.

tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bőség zavara sarkallja az embereket észszerű utak keresésére.
tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű a matek: nem akarnak a mai emberek vállalni felelősséget se gyerekért, se pénzért, se semmiért sem.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!