Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kirúgták a Madách igazgatóját,...

Kirúgták a Madách igazgatóját, mert engedélyezi a digitális eszközök használatát, illetve az iskola szemlélete nem a tiltás, hanem a meggyőzés, a helyes nevelés? Egyetérrtetek a kirúgással?

Figyelt kérdés
[link]

#igazgató kirúgása
aug. 28. 12:21
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
12%
Na azért ne keltsél rémhíreket, a katona meg a rendőr nem fog visszaélni. Mégis mit képzelsz, hogy hogyan?
aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
54%

31

Jaaajjjj🤣🤣🤣🤣🤣


🐑🐑🐑

aug. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
84%

Az egészben az a legdermesztőbb, hogy egyelőre még el sem kezdődött a tanév, és az igazgató csak is csak előre kijelentette, hogy ő nem fog igazodni a rendelethez, de már arra hivatkozva rúgták ki, hogy szembeszegül -holott ez még meg sem történt. Legközelebb már azért fognak börtöne zárni valakit, mert azt mondja, hogy egy hét múlva ki fogja rabolni a sarki bankfiókot?


Lassan megérik a helyzet, hogy ezeket tényleges fizikai erőszakkal távolítsák el a hatalomból.

aug. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Rossz példa volt, 33-as, a közveszéllyel való fenyegetés tényleg bűncselekmény, és azt tényleg lekapcsolják és elkezdik a nyomozást.
aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
75%
Miféle közveszéllyel fenyegetés? Véleményt írtam, nem fenyegettem. Tanulj meg rendesen magyarul.
aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
52%
Ja, hogy a bankrablásra gondoltál? Ne haragudj, de ezen most még nagyobbat nevettem. :D
aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
0%
Azt hiszem, a szövegértési képességed inkább neked hiányzik, 35!
aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
0%

Jól tették

Nem kell a suliba tiktokozni

aug. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell a suliba tiktokozni"

Amikor én vittem telefont suliba, még nem is volt tiktok, én pl. az órarendemet szoktam telefonon nézni. Minden infót, óraváltozást, tanárnevet, megjegyzéseket be lehetett vinni és ha valamikor nem tudtam melyik teremben leszünk, egyszerűen elővettem a zsebemből a telefont és megnéztem. A diákok többsége ilyen praktikus eszközként használja a mobilját, ami a mai digitális világunk része.

aug. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!