Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kirúgták a Madách igazgatóját,...

Kirúgták a Madách igazgatóját, mert engedélyezi a digitális eszközök használatát, illetve az iskola szemlélete nem a tiltás, hanem a meggyőzés, a helyes nevelés? Egyetérrtetek a kirúgással?

Figyelt kérdés
[link]

#igazgató kirúgása
aug. 28. 12:21
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
18%

#10

A megvádoltnak kell bizonyítani az ártatlanságát különben bűnös.

Ez nem alkotmány ellenes ?

aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
77%

"Hogyan tudod igazolni azt hogy valami nincs a birtokodban ?"

Most úgy teszel mint ha a rendelet többi része értelmesebb lene :D

aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
82%

#10


Viszont legalább az első tárgyaláson veszíti el a munkaügyi pert aki kirúgta az igazgatót ezzel az indokkal.

aug. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
36%
Tudom már hogyan lehet bizonyítani. Kicsapja a diák a farkát az asztalra és ha az nagyobbb mint az államtitkáré aki ezt a rendeletet csinálta akkor a diáknak van igaza. Szerintem bármelyik diáknak igaza lenne amilyen mikropöcs politikusok vannak.
aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
92%

Zala vármegyei fideszes kisnyugdíjas vagyok és egyetértek. Én csak asztat látom hógy a fijjatalok nyómkógyák a telefónt,,, Én csak a Fészbúkot ismerem a telefonrúl ezért bisztos csak aszt lehet rajta csínálni,,,

És mível egy egész életet leéltem a gyár - otthon - kisbolt háromszögben telefón nélkűl bisztós vagyók abban hogy a maji fijataloknak a húszonegyedik századba sincsen szűkség rá,,!!! Tessék meni kapálni, mer az az igazi férfinak való múnka!!!!!


Gyengébbek kedvéért külön leírom, hogy csak irónia volt az írás. De merem állítani, hogy a magyar társadalom többsége valami ilyesmi állásponton van.

aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%

#10 Hogyan bizonyítod, hogy nincs nálad?


Egyszerű. Kijelented. A nyilatkozat a legegyszerűbben beszerezhető bizonyíték.


Lehet, hogy a tanár máshogy gondolja, mert pl. látta, látja, hogy van nálad teló. Nem baj, meg nem motozhat, táskádat nem borigathatja ki. Ő nincs abban a helyzetben, hogy bizonyítsa, hogy a te nyilatkozatod nem tényszerű.


Ő is nyilatkozik, hogy de hát ő is látta. Nagyon jó, egy állítás, egy tagadás. Nem történik semmi.


Az is jó kérdés, hogy amikor egy egész osztály jelenti ki fapofával, hogy "nincs nálam telefon", akkor mit tesz egy tanár? Vagy akár egy igazgató? Egy tankervezető, egy miniszter, amikor az ország összes diákja kijelenti, hogy nincs nála telefon?

aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

Emlékeztek, mikor volt a legnagyobb felhàborodás, mióta a fidesz van? Mikor a netadót akarta bevezetni. Mert úristen, majd többet kell fizetni a netért.


Most ugyanez van a telefonnal, annyira függők az emberek, hogy teljesen kiakadnak, ha arról van szó, hogy nem lesz fél napig telefon. Pesig amúgy totàl fideszellenesként én ezzel egyetértek, ne legyenek màr iskolásként olyan függők a gyerekek, hogy nem bírják ki telefon nélkül. Mi is kibírtuk.


Most meg nyomják szünetben, órán, folyatosan, mert függőkênt nincs önkontrolljuk. Az iskolába tanulnieg szocializálódni, élő kapcsolatokat kialakítani járjanak, ne telefonoznim

aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
85%

#17


Csakhogy itt nem arról van szó, hogy a gyerekek függőségét akarják meg sszüntetni, vagy megelőzni.


Egyszerűen be akarnak tiltani valamit azért mert csak, vagy mert lesz egy következő lépcső ami értelmet ad az amúgy értelmetlen tiltásnak.


Pont mint amikor le akarták nyúlni a trafikokat és hirtelen a vízcsapból is az kezdett el folyni, hogy a fiatalok egészsége milyen fontos. Aztán amikor a megfelelő embereknek kiosztották a bizniszt, mintha elvágták volna.


Amikor le akarták nyúlni a nyerőgép üzletet, akkor az emberek mentális egészsége, meg a családok védelme volt a propaganda téma.

Amikor sikerült és a haveroké lett a kaszinóbiznisz is jó kis koncesziókkal, akkor ez sem téma többé.

aug. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
85%

"Mi is kibírtuk."

Nem volt ilyen digitális világ. Autók és buszok nélkül is kibírták az emberek, ráadásul környezetszennyezőek is. De azt hiszem népfelkelés lenne, ha Budapest minden autót kitiltana a város területéről. A telefon ugyan ilyen, hiába volt régen nélkülözhető, ma már az életünk szerves része és bármilyen hihetetlen, tanulásra is használjuk, én legalábbis használom. Lehet szabályozni a használatát, de a megoldás nem az, hogy az összes digitális eszközt egyszerűen kitiltják az iskolából.

aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
85%

Ez a Dögöljön meg a szomszéd tehene is módi, 17-es? Ha neked nem lehetett, másnak se lehessen?

A 8-3-ig tiltással nem szűnik meg a függőség. Szerinted ha valaki a munkahelyén nem iszik, majd hazamegy, és a földöncsúszásig leissza magát, az nem alkoholista?

aug. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!