Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érveket hoznál föl...

Milyen érveket hoznál föl röviden, tőmondatokban egy vérfideszes ember meggyőzése céljából, hogy június 9-én végre ne szavazzon a fideszre?

Figyelt kérdés

Nem egybites emberekről van szó. Mondok példát, hogy mire gondolok és ennek mentén kérlek segítsetek!


1. Az ország fejlődik: Meggyőzendő emberek rokonai között van tanár aki otthagyta a pályát ezévben és van egészségügyi dolgozó aki szintén felmondott és máshol dolgozik.

2. Brutális áremelkedés, rohadó forint, minden drágább napról napra.

3. Deutsch Tamás kokainfüggő, bűnöző, nincsenek konzervatív értékei, a fidesz listavezetője, érdemi mondandó nem hagyta el a száját a kampányban

4. Kegyelmi botrány, nem segítettek a gyerekeknek, nicnsneek valódi felelősök, véletlen derült ki, stb...

5.Konzervatív értelmiséget elzavarták maguk mellől, fidesz kommunikáció egybites embereknek szól a zsákfalvakban

6. HÁBORÚ: két éve tört ki, azóta itt békében élünk, senki sem akar senkit besorozni, háborúba küldeni, ez kampányfogás


máj. 29. 09:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ilyet mondani, ez nem az érvek vitája. Ezt nem cinikusan, hanem teljesen tárgyilagosan mondom.
máj. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy hívőt nem tudsz érvekkel meggyőzni arrol, hogy adja fel a hitét, belülről kell jönnie a kiábrándulásnak.
máj. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudod meggyözni, de nem is értem, miért akarnál ilyet - ha ök akarnának téged meggyözni arról, hogy szavazz a fideszre, te is leállítanád öket.

Nekik ez e meggyözödésül, észérvekkel nem lehet megváltoztatni

máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Fogalmam sincs, sosem voltam fideszes szavazó, már gyerekkoromban is továbbtanultam.
máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek elég béna dolgok, amiket felsoroltál, ezek alapján inkább a Fideszre szavazok.
máj. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Néhány lehetséges válasz az érveidre:

1. Pedig már igazán szépen keresnek...

2. Mindenhol ez van...

3. A múltkor még "herkás" volt...

4. Felfújták, valójában tényleg ártatlan volt, és már házi őrizetben...

5. Akkor a zsákfalvakban győzködj, engem hagyj a hülyeségeddel...

6. Kérdés, hogy meddig...ahogy elnézem nem lesz könnyű kimaradni ha az EU

így folytatja...


Készülj fel, hogy ilyesmikre mit válaszolsz, mert ezen múlik a sikeres meggyőzés. Nem két mondattal fogod eltéríteni a szándékától!

máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sörpocak ***** válasza:
62%

Aki "vér"fideszes, vagy bármelyik pártnak "vér"tagja, az nem igazán a meggyőzhető kategóriába tartozik.

Másrészt pedig az Európai Parlamentbe választunk képviselőket, szóval az infláció, pedofilügy és hasonlók, amik belpolitikai eredetűek, nem igazán bírnak súllyal.

Én annyit mondanék, hogy a fidesz EU-s külpolitikája eddig kizárólag azt eredményezte, hogy kirakták őket a Néppártból, rontották Magyarország megítélését (NATO-n belül is), csomó EU-s forrást a mai napig zárlat alatt tartanak miattuk, amit ha meg is kapunk, óriási versenyhátrányt szenvedünk és szenvedtünk már most is stb. stb.

Az EU barát politika semmivel se vetette vissza a régiós szövetségeseinket, akkor miért vetne vissza minket?

máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Az ország fejlődik: Meggyőzendő emberek rokonai között van tanár aki otthagyta a pályát ezévben és van egészségügyi dolgozó aki szintén felmondott és máshol dolgozik.


a feleségem ápolónő. ráadásul főnővér. a havi beosztást pl. én csinálom helyette, mert neki az nem megy. már az excel használata sem, nemhogy összerakni, hogy ki kivel, óraszámok stb. nem is akarja megtanulni, nem is érdekli. elég sz@rul keres ez tény. jó lenne, ha többet keresne, ez is tény. de munkáltatóként nem biztos, hogy fizetnék neki többet...


már amikor én felvételiztem a felsőoktatásba (ez nem most volt), akkor is mindenki tudta, hogy a tanárnak csak a hülyék mennek. akiket máshova nem vesznek fel. tisztelet a kivételnek, mert van, de egyébként a hulladék gyűjtőhelye. két iskoláskorú gyerekem van. látom milyenek a tanárok. engem azzal nem etetsz meg, hogy ha többet keresnének, akkor jobban dolgoznának, meg azzal sem, hogy szabad tankönyvválasztás és akkor majd úgy fognak választani, hogy a gyerekeknek a legjobb legyen. ezek? ugyan már!


2. Brutális áremelkedés, rohadó forint, minden drágább napról napra.


annyira nem vészes. reálértéken nem annyira rossz a helyzet és korábban évekig meg sokkal jobb volt, mint kellett volna. egyszer minden jó véget ér. persze, ha minimálbéres, közmunkás vagy, akkor megszívtad. de ilyen az élet.


3. Deutsch Tamás kokainfüggő, bűnöző, nincsenek konzervatív értékei, a fidesz listavezetője, érdemi mondandó nem hagyta el a száját a kampányban


pont nem érdekel az EU parlament, főleg, hogy olyan nagyon nem is csinálnak semmit. legalábbis a választott képviselők nem. amikor történik valami, azok jellemzően nem választott tisztségviselők, amibe semmi beleszólásunk nincs. ez téged hogy nem zavar.


4. Kegyelmi botrány, nem segítettek a gyerekeknek, nicnsneek valódi felelősök, véletlen derült ki, stb...


a kegyelmi botrány egy mesterségesen felfújt dolog. ha ugyanezt baloldali kormány csinálta volna, akkor a "független" sajtó tiszta erőből magyarázná, hogy elítélni sem lett volna szabad azt a szegény embert.


5.Konzervatív értelmiséget elzavarták maguk mellől, fidesz kommunikáció egybites embereknek szól a zsákfalvakban


engem pl. nem zavartak el. de nincs is szükségem propagandára. velem nem kell külön foglalkozni. pontosabban kéne, nektek, mert meggyőzhető vagyok, csak éppen a ti kommunikációtok kimerül az értelmetlen picsogásban, mint pl. ez is.


6. HÁBORÚ: két éve tört ki, azóta itt békében élünk, senki sem akar senkit besorozni, háborúba küldeni, ez kampányfogás


ha emlékeim nem csalnak, épp a minap mondott ezzel kapcsolatban valamit Manfred Weber...

máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Senkit se fogok győzködni, mindenki szavazzon akire akar, aztán majd előbb-utóbb a saját életében látni fogja a következményeit.
máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Eleve bukott a kérdés. Egybites, vérfideszes embereket, senki semmiről nem fog tudni meggyőzni. Ők, akkor is a Fideszre szavaznának, ha 5000 ft lenne egy kiló kenyér, és 5 évet kellene várniuk egy ultrahangos vizsgálatra.
máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!