Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért fogsz június 9-én...

Miért fogsz június 9-én Karacsonyra szavazni?

Figyelt kérdés

Szerintem egyértelmű, hogy ő a legkevésbé rossz jelölt, nem fideszes, 5 év alatt sem ment csődbe a város, miközben hatalmas megvonások voltak, kb 700 milliárd Ft. Egyértelmű, hogy jó irányba halad a város fejlesztése. Ezt úgy mondom, hogy alapvetően már nem itt élek, hanem külföldön, de mikor hazajövök, szemmel látható a fejlődés ahhoz képest, mint ami 5 éve volt.


Na meg ugye sokkal jobb politikus is Karácsony, mint Vitézy. Szentkiralyt hagyjuk is, csak egy báb, akit majd vissza fognak léptetni. Bár ha azt akarják, hogy Karácsony gyözzön, akkor marad a palettán.



máj. 27. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
esélytelen hogy rá szavazzak
máj. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy fogok. Az eddigi legbénább polgármester.
máj. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor a Fidesz jelöltjére szavazol?
máj. 27. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mert annak ellenére jól funkcionál, hogy alig kap pénzt. (Persze nem mindenben, a bicikli sávoktól én is kivagyok.) Inkább a tanácsadóiban bízom, mint benne.
máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Hogy a fidesz bukását segítsem, mert amugy kicsit sem érdekel Budapest, vagy bármilyen polgármester. Ha Karácsony atombombát dobna Budapestre, akkor is a fidesz ellen szavaznék.
máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#2 Jó édes *****at fideszes
máj. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Fog rá szavazni a faxom.
máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 0 % PontSugár tm
máj. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Csakis Szentkirályi Alexandra ra fogok szavazni!!
máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!