Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Haladéktalanul meg kell...

Haladéktalanul meg kell szervezni a felnőtt történelemóra képzést ésel kell rendelni a kötelező történelemórára járást minden felnőttnek!Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Magyarország közelmúltbeli,XX.sz.-i történelméről,amit generációk számára hamisan tanítottak.Mindenkinek, egészen 80 éves korig legalább,de fakultatívan az idősebbeknek is.

Nem maradhat Magyarország lakossága hamis történelmi ismeretek birtokában,ez nemzetstratégiai érdek.Nem tudom hogy manapság mit tanítanak róla, akinek van némi felesleges ideje az leírhatná dióhéjban.Vagy pedig beszerzés egy történelem könyvet, csak itt megtudni egyszerűbb lenne.


aug. 24. 03:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

5:

"Még a gazdaság is belerokkanna mi..?"

Szerinted mennyibe kerülne ezt megszervezni és megcsinálni? 3ftba? Ránéztél az utóbbi időben a gazdasági mutatókra? Az eredményekre?

Ilyen disztopikus átnevelőtáborokról ábrándozol, írni se tudsz és még én vagyok a hülye... xd

aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11) milyen költségek te nagyon hülye.a tanárok és az iskolák adottak.a kiesett munkaerő ami jelentkezhet a gazdaságban,de az a pár óra nem olyan sok.plusz ott vannak a hétvégék is.egyébként is leállás van az autóiparban,ilyenkor,ami kitarthat az általános helyzet miatt.tehát lenne rá idő, illetve más területeken is megoldható.

Mi az amit nem tudtam leírni,amit nem tudtál megérteni?egy helyesírási hiba valahol?ezen akadtál fent?

aug. 30. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!