Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Budapest olyan fejlett,...

Ha Budapest olyan fejlett, miért állnak ekkora sorok az 50 forintos REpont visszaváltóknál? Ebből látszik, hogy valójában milyen szegény a lakosság?

Figyelt kérdés
aug. 15. 15:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
29%
Nem! Ebből látszik, hogy a lakosság milyen környezettudatos. A pénz csak kellemes velejáró. Nekem legalábbis.
aug. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Érdekes, addig nem voltak környezet tudatosak amíg nem járt érte vissza 50 forint.
aug. 15. 16:04
 3/26 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert az automaták is elég ócskák, meg az emberek egy része is elég egyszerű. Sokan beleteszik a gépbe ugyanazt a palackot négyszer, ötször, mire rájönnek, hogy "te Ica, hát ezen nincs is olyan ötvenforintos rajz". Ezzel sok idő elmegy. Aztán az automaták megtelnek, akkor várni kell az ürítésre, ez mind hosszabbítja a sort. Soroljam még?
aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
Magyarországon épp az a legnagyobb baj, hogy senkinek sem kell a pénz.
aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
2# Persze. kicsit érdekeltté is kell tenni a jónépet a környezettudatosságban.😅 Viccet félretéve, eddig a többség szelektíven gyüjtötte.
aug. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%
Mi köze a fejlettségnek ahhoz, hogy az ember nem akar feleslegesen pénzt kidobni az ablakon?
aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
A mohu elmérte a kapacitást. Ha már most volt olyan nap, hogy 4,5 millió visszaváltás történt es van 3500 automata, 16 órás nyitvatartással számolva ez azt jelenti, hogy átlag 44 másodpercenként történik egy visszaváltás minden automatában. Ez azért nagyon kevés kapacitás.
aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
35%

"Sokan beleteszik a gépbe ugyanazt a palackot négyszer, ötször, mire rájönnek, hogy "te Ica, hát ezen nincs is olyan ötvenforintos rajz"


Nem is értem hogy vagyok olyan hülye, hogy nem nézegetem az 50 Forintos rajzokat és feltételezem, hogy visszaváltható az a doboz amire a SPAR simán rárakja nekem az 50 Forint többletet.


Nem lennék a visszaváltás ellen, de ez egyelőre vicc.

aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
41%
Nem, ez annak a bizonyítéka, hogy a Mol szándékosan olyan rendszert alakított ki, hogy alacaony legyen a visszaváltó kapacitás, hátha így kevesebben váltják vissza, mert nem akarnak nagy sort kivárni.
aug. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Igazad van, a falvakban pl nincs sor, jah visszaváltás sincs, vagy kidobják, vagy beutaztatják 20-30 kilóméterrel arrébb a legközelebbi autómatához ami jó eséllyel nem működik......
aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!