Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjátok kezelni ezt...

Hogyan fogjátok kezelni ezt az 50 forintos visszaváltó rendszert?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam rajta, de nem vagyok biztos benne, hogy minden egyes üveget félre fogok rakni, hogy majd valamikor vissza kapjam érte az 50 forintot. Lehet hogy amennyire tudom, minimalizálom ezeknek a vásárlását.

Például össze jön belőle egy 50 darab, azt elvinni a legközelebbi beváltóhelyre, amire azokat bedobom a gépbe, és kapok érte 2500 forintot.

Oké az is pénz, de rengeteg idő elmegy vele.



júl. 29. 16:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Nincs itt szegénység.
júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Lassan kéne egy külön repont kategória a gyakorin…
júl. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 retektorta ***** válasza:
65%
Nem foglalkozom vele egyelőre. Nincs helyem arra, hogy 50-100db-ot tároljak és egyszerre vigyem vissza, arra meg időm nincs, hogy mondjuk ötösével, tízesével visszavigyem őket. Meg az is kellemetlen hogy egyben kell visszavinni a sörösdobozokat, palackokat de a gép utána összelapítja, én meg vigyázhatok rájuk mint a hímes tojásra addig is, mert ugye sérülten nem veszi vissza.
júl. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Nekünk a közelünkben van bolt, úgyhogy amikor megyek, akkor viszem azt a 3-4 üveget is, ami összegyűlik.
júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mint mikor Németországban laktam. Mikor megyek a boltba, és nem felejtem el, visszaváltom. Addig meg gyűjtöm egy kosárban.
júl. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
van olyan is elvileg ami 70 ft-ot ér, valami többutas palack, de én még ilyet nem láttam [link]
júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyobb, erősebb reklámszatyorba gyűjtöm őket, amikor megyek vásárolni, akkor pedig visszaváltom. És így kapásból van is nálam szatyor a vásárláshoz.
júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre sehogy, nincs nálunk automata, a szomszéd községbe meg a fene se fogja hurcolászni.
júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A házunktól 70 méterre van a repont, amikor megyek a boltba ami oldalába épült elviszem azokat is
júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Mohu is ebből gazdagodik mert nyilván nem fognak visszavinni minden üveget.Ez a zsákozás viszont zavar mert az audobozt nem lehet teljesen kiinni aztán folyik a zacskóba.
júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!