Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan fogjátok kezelni ezt...

Hogyan fogjátok kezelni ezt az 50 forintos visszaváltó rendszert?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam rajta, de nem vagyok biztos benne, hogy minden egyes üveget félre fogok rakni, hogy majd valamikor vissza kapjam érte az 50 forintot. Lehet hogy amennyire tudom, minimalizálom ezeknek a vásárlását.

Például össze jön belőle egy 50 darab, azt elvinni a legközelebbi beváltóhelyre, amire azokat bedobom a gépbe, és kapok érte 2500 forintot.

Oké az is pénz, de rengeteg idő elmegy vele.



júl. 29. 16:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én visszavittem minden egyes palackot eddig amit vettem és visszaváltható. Egyelőre csak azok visszaválthatók amiket útközben szoktam venni, azokat meg gyorsan visszaváltom amikor boltközelben vagyok, akár csak egyet is, utalással kérve, így nem kell bemennem vásárolni, vagy ha belül van az automata, vásárlás nélkül kimegyek. Akkor lesz probléma ha az otthoni fogyasztásra vettek is visszaválthatók lesznek. Bár eddig is gyűjtöttem és egyszerre vittem a szelektívbe, ami most akkor a bolti automata lesz, csak az a baj, hogy nem nyomhatom össze, így nehezebb lesz logisztikázni. Ez havi 100 körüli palack, ez már az az összeg amit nem fogok veszni hagyni, majd valahogy megoldom, kialakul a rutin.
júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
88%
Szépen visszaviszem. Ha a teli palack elfért otthon, akkor az üres is elfér, amíg nem megyek boltba.
júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Havi nagy bevásárlás alkalmával fogom visszavinni őket. Az eddigi tapasztalataim alapján gyorsan dolgozik a gép, folyamatosan tudom bele rakosgatni a palackokat.
júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!