Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma nagyon vergődött a közmédia...

Ma nagyon vergődött a közmédia, mert leadtak pár perc drag showt az M4-en az Olimpia megnyitóján?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen rendben volt. Picit unalmas volt egyébként, de Lady Gaga meg Celine Dion nagyot alakitottak. Meg a francia enekesek is.

júl. 28. 00:44
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
#30 Tegyetek már valami jelzést, hogy kinek válaszoltok éppen, mert így baromira nem érthető ki kivel beszél és miről! Olyan, mintha saját magaddal beszélnél.
júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"#30 Tegyetek már valami jelzést, hogy kinek válaszoltok éppen, mert így baromira nem érthető ki kivel beszél és miről! Olyan, mintha saját magaddal beszélnél."


Ha szerinted ez egy jó produkció volt, akkor például Tőled. De bárki mástól, aki meg tudja mondani, hogy ez az előadás mitől volt jó, jobb, mint egy falunapi, hétköznapi bármi. Mert szerintem ha lehámozzuk róla a transz-queen-lmbtq mázat, egy semmilyen előadást kapunk. De erre kérnék ellenvéleményt. Lehet Én vagyok a vak és egyedül nem tudom meglelni, hogy ebben mi volt a művészi, az értékelhető, a jó. Egy ilyen produkció még az X-Faktorba is gyenge.

júl. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

#32 Mivel én már leírtam a véleményemet itt nem is egyszer - hogy szar volt - felesleges belém kötnöd.

Értelmes kérésem volt, mert figyeltem a vitátokat. Ha valakinek szólsz akkor jelezd, hogy ki volt az! Ennyi!

júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/shorts/oW9n2go6p5M Egy ilyen előadás ne mondjátok, hogy nem lett volna jobb és az olimpiához, mint sporteseményhez, jobban kapcsolódó!
júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"#32 Mivel én már leírtam a véleményemet itt nem is egyszer - hogy szar volt - felesleges belém kötnöd.


Értelmes kérésem volt, mert figyeltem a vitátokat. Ha valakinek szólsz akkor jelezd, hogy ki volt az! Ennyi!"


Bocsi, csak úgy éreztem, hogy egy fő vitapartnerem van, és azért az eddigi üzeneteimnek a jelentős részében idéztem amire reagálok, csak gondoltam már csak egy Emberrel beszélgetek, főleg, hogy mindenkinek "anonim" a neve. Illetve a produkció értékelését kérő kommentem általánoságban szólt bárkihez, aki össze tudná foglalni, hogy miért is volt ez egy jó produkció és méltó egy Olimpia megnyitójához.

júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

33-as


"Nem áldozatipóznak szántam, de nézd csak meg, le vannak pontozva a válaszaim, pedig csak egy kritikát írtam." illetve itt meg nyilván annak a hozzászólónak az üzenetére válaszoltam, aki azt írta, hogy áldozatipóz amit írtam. Na de bocsi! :P

júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideje nem a bemutatott darab minősége a lényeg a fejlett nyugaton, hanem az előadó személye. Elég csak az oszkárdíj követelményeket megnézni. Inkább számít a stáblista mint a film minősége...
júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
10-es inkább a francia politika, mintsem a kultúra része ez szerintem.
júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=8_ZuaMjYu2k Tessék. Még Zshow szerint is gagyi volt meg ízléstelen.
aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!