Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesként nem zavar, hogy...

Fideszesként nem zavar, hogy a közmédiában, amit több mint százmilliárd Ft-tal tömnek ki rendszeresen, semmivel nincs kevesebb reklám, mint a kereskedelmi médiákon?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egyértelmű, hogy én nem vagyok Fideszes.

júl. 18. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Nem zavar. Akkor még több pénzre lenne szükség a fenntartásához.

nem szoktam nézni a reklámokat. Erre van a távirányító, ilyenkor el lehet ám kapcsolni a tévét másik csatornára.

júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Engem az zavar, hogy hatalmas a cenzúra nyugaton. Nem lehet csak szélsőliberális véleményt mondani, mert kibannolnak. FB is tiltásom van. Miért? Mert csak...



Nyugaton is az adófizetők pénzéből tömik a cenzúrát, mivel Soros, Cukkenberg nem dolgozik. AMit az alacsony fizetés miatt nem osztanak ki az az övék. Nincs olyan, hogy nem a dolgozók pénze. Minden az. A dolgozók termelnek GDP-t

júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem zavar, nem nézek TV-t.
júl. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem kevesebb reklám van.
júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 OK, talán egy kicsit túloztam, mert az m1-re gondoltam közben, de szerintem ilyen összegek mellett 0 reklámra lenne szükség. Aki nem néz tévét, azt is zavarnia kéne a közpénz elsikkasztása szerintem, teljesen mindegy, hol történik. De tiszteletben tartom a véleményüket.
júl. 18. 16:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De zavar a reklám mindenütt, rosszul vagyok tőlük.
júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Nézem a kereskedelmi csatornákat, jó legyen reklám pár másodperces, de ne percekig már azt is elfelejtem mit néztem és általában annyira bosszant hogy ki is kapcsolom a tv-t.
júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reklám, na azt nem bírom, főleg a ha percekig tart. 😢😩😢
júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Pont ellenkezőleg,én örülök neki.legalább látom hogy hová megy az adóm.
júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az durva hogy közel 200 milliárdot kapnak az államtól, de ugyan úgy reklámoznak, vagy jobban mint a kereskedelmi tévék.
júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!