Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Pétert mikor hívják be...

Magyar Pétert mikor hívják be a magyar “közmédiába”? (M1-be)

Figyelt kérdés
Ha már a legnagyobb ellenzéki pártról van szó, alig 10%-kal lemaradva a fidesz maffia rendszerétől..

júl. 26. 22:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Semmikor. Fél a hatalom tőle. :)
júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Rettegnek Magyar Pétertől.
júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%
Minek hívják be- hogy kiszaladjon ha a hazugságairól kérdezik?????
júl. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Valszeg mert tudják, hogy úgyse menne. Én se mennék, pontosan tudnám, hogy mit akarnak. Emlékszünk még gondolom a híres Karácsony-interjúra? Na ez kismiska lenne ahhoz képest.
júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem tűnt volna fel Putin hatalomgyakorlása Oroszországban, egyes elemeit az orbán rezsim megvalósította már, az egyik ilyen elem a média, és hogy egy párt fogjul ejtette az államot, de ezen nincs mit csodálkozni, amíg vannak megalkuvók (direkt nem használtam hazaárulók jelzőt, mert lehet közöttük olyan is akit sarokba szorítottak, azaz valamivel zsarolják.


Magyar Bálint azt mondta, hogy a rendszer minden egyes tagja belenyúlt a méhkasba, hagyták, de ezzel megfogható, és ha a rendszer ellen fordul előkerülnek a bizonyítékok.

júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Nemrég volt benn a listavezetői vitán. Szerintem simán hívták a telefonos ügy miatt is, de Petya aligha megy be.
júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha lesz nadrágszíj detektor.
júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Mivel o is fideszes volt, ugy szetkapna a stabot is meg a foszerkeztot is aki felolvassa az elotte levo szoveget es ramutatna hogy hol van, ismeri a menetet teljesen, ugy beszolna, hogy inkabb ot kuldik ki mert annyit mond a fidesz korrupciorol.
júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
#6 Az emberek több mint 30% támogatja. 10% ponttal van lemaradva a Fidesztől. Az embereket nem a telefonos ügy érdekli :)
júl. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
31%
9: Engem az érdekel, és szerintem sokan mások is így vannak vele.
júl. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!