Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma nagyon vergődött a közmédia...

Ma nagyon vergődött a közmédia, mert leadtak pár perc drag showt az M4-en az Olimpia megnyitóján?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen rendben volt. Picit unalmas volt egyébként, de Lady Gaga meg Celine Dion nagyot alakitottak. Meg a francia enekesek is.

júl. 28. 00:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nem, sőt az új Pedolimpia még imponálhat is nekik.
júl. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, ez a megnyitó műsor kifejezetten szar volt. A franciáktól ennél többet várt volna az ember, bár lehet, hogy te elve azt gondoltad csak ennyire képesek. Az M4-en pedig különösebb kommentár nélkül ment le a műsor, utána pedig mindenki a maga véleményét szabadon alkotja meg róla.
júl. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagyok LMBTellenes, de ha már egy hagyományos sportesemény megnyitója, akkor jobban örültem volna valami hagyományosabb francia megoldásnak. Ez nem ide való értékrendem szerint.
júl. 28. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
59%
3, meleg sportolók is indulnak az Olimpián, miért ne lehetne nekik is tenni egy gesztust? Nem az őskorban élünk.
júl. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
47%

"3, meleg sportolók is indulnak az Olimpián, miért ne lehetne nekik is tenni egy gesztust? Nem az őskorban élünk."


Az olimpia a sportról szól, vagy a versenyzők szexuális orientációjáról? Egy gerelyhajító számban mióta számít, hogy hetero vagy meleg a versenyző?

júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
51%

5, eddigi életem során, a 33 megnyitóünnepségből, láttam 8at, sorban, az utolsó 8 megnyitóünnepséget láttam és többnyire emlékszem is rá. Eddig, az összes megnyitó ünnepségben szerepet kapott a helyi kultúra és a rendező ország.

Nem én leszek az, aki magyarként, egy összedőlt országból oktatja ki a franciákat arról, hogy ők a saját kultúrájukból, mi az, amit láttani szeretnének, vagy sem.

A saját véleményem az az, hogy aközül a 8 megnyitóünnepség közül, amiket én láttam, minden tagadhatatlan giccsével együtt, ez volt a legjobb és legkevésbé unalmas megnyitó.

júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
70%
#6 Èn csak egyre emlèkszem, a londonira. Akkor voltam 12 èves. Rowan Atkinson nagyot alakìtott. Igazàbòl csak amiatt volt értelme leülnöm elé. :D
júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%

[link] De ebben mi volt a művészi, a szakmai? Ezt barmelyik falusi megcsinálja a kocsmaudvaron 3 sör meg tüske után.

Manapság elég pasiként nőnek öltözni majd egy full alap tánc jellegűt előadni és már Te vagy az olimpia megnyitó produkciója? Ebben semmi nem volt. Ezt bármelyik 10-en éves tiktoker is jobban elő tudta volna adni. De ha ezt egy fullos playboy girl csinálta volna, az is gáz lett volna, mert ez semmi.

Ennél még a "Hawk tuah" girl is többet tett le az asztalra. És semmi köze nincs az olimpiához.

Ott van például Király L. Norbi, zavarbaejtő ruhákban rúdtáncol, de rohadt ügyesen teszi. Abba van munka, fizikum, tehetség. Egy olyan még passzolna is egy sporteseményhez, pedig azt is pasi csinálja és kicsit b*zis is, de azt nem csinálja meg bárki.

Manapság művésznek, felkapottnak lenni elég ha férfiként női ruhába bújsz, aki meg ezt nem értékeli, az homofób náci. Meg elég egy f*szra köpést imitálni és világhírű leszel.

júl. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
55%

"80%

75%

70%

43%

"3, meleg sportolók is indulnak az Olimpián, miért ne lehetne nekik is tenni egy gesztust? Nem az őskorban élünk."



Az olimpia a sportról szól, vagy a versenyzők szexuális orientációjáról? Egy gerelyhajító számban mióta számít, hogy hetero vagy meleg a versenyző?


ma 09:09"


De erre sem kaptam választ.Mi köze van a versenyzők szexuális orientációjának, perverzióinak az olimpiához?

Miért kéne az olimpián bármilyen szexualitású versenyzőknek külön gesztus? Hogy függ össze a kettő? A sportban tudtommal fekete-fehér, hetero-meleg fiszem-f*szom egyenlő, miért kéne külön az egyiknek gesztus? Az olimpia arról szól, hogy ki tud messzebb hajítani, gyorsabban futni, nagyobbat ugrani. Ebbe a képletbe miért kell berakni a szexualitást?

júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
25%
9, kaptál választ. A franciák úgy gondolják, hogy ez a kultúrájuk része, én magyar vagyok, nekem nem kötelességem számon kérni egy franciát arról, hogy ők mit gondolnak a saját kultúrájukról. Kérjék számon saját maguk, ha nem tetszik, de úgy hallottam, nekik ezzel nem volt bajuk.
júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!