Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma nagyon vergődött a közmédia...

Ma nagyon vergődött a közmédia, mert leadtak pár perc drag showt az M4-en az Olimpia megnyitóján?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen rendben volt. Picit unalmas volt egyébként, de Lady Gaga meg Celine Dion nagyot alakitottak. Meg a francia enekesek is.

júl. 28. 00:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
#18 Nézd meg milyen emberek voltak műsorvezetők a 20. Szàzadban ès milyenek ma. Hasonlìts össze egy Antal Imrèt egy Kasza Tibivel. Ez a fajta igénytelenség tényleg nem a transzneműekről szól.
júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
49%

"

Mi az hogy kell? Fegyvert nyomtak a fejedhez hogy tapsolj? :D



Ezzel az erővel háborodj fel, hogy KÖTELEZŐ felállni a Himnusz alatt, pedig hát az csak annyit fejez ki hogy magyarok vagyunk. Most magunk előtt tisztelgünk?"


Ha nem tapsolsz akkor például mint itt a gyakorin, le leszel pontozva, el leszel mondva fasiszta, homofób nácinak, canceleznek a médiában etc. etc. etc.

Ha nem tetszik egy meleg embernek a produkciója, akkor egyből Rád sütik, hogy Neked a melegekkel van bajod.

júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
48%
Az van, hogy, ha doktor kegyemles úrnak lett volna vér a pucájában, 2016-ban megkérdezni az embereket arról, hogy mimagyarok akartok-e Olimpiát rendezni 2024-ben és nem gyáván lemondani a rendezés jogáról, akkor most olyan Olimpiát csinálhatnátok, amit Rákay Kálmán és Tóth Gabi tudna csak megvalósitani. Ne más országot szidjatok azért, mert nem a ti szájizetek szerint csinál valamit, amikor ti is annyira kikéritek a saját országotokat ért kritikák, majd minden grammját -kivéve, ha a ruszkik fasisztázzák le az 56-osokat persze, az nem gond-.
júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
52%

"

Nem tűnik fel hogy te most ugyanezt csinálod csak te arra hivatkozol hogy biztos azért került be mert transz? :D"


Ha Ő egy hetero férfi lett volna, bekerült volna szerinted? Vagy ha hetero csaj lett volna?

Mert a produkciója minőségét illetően nem hiszem hogy az miatt. Vagy szerinted tényleg annyira jó volt amit előadott? Mutatnál Tőle más produkciókat is amik szerinted minőségiek voltak? Elmesélnéd, hogy Neked mi tetszett az előadásában? Mitől volt olyan jó ez az előadás,hogy ilyen nívós esemény megnyitóján elő lett adva?

Ha lehámozzuk erről az egészről azt, hogy transz az előadó és csak a produkciót nézed mint egy zsűri tag, elemeznéd kicsit Nekem?

Mitől volt jobb ez a tánc, mint mondjuk egy Kis Grofó falunapi bulin a háttértáncosok tánca?

júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
39%

#23 Alapvetően hiányos a tudásod, csak benyaltad a ballib propagandát és ismételgeted ész nélkül. Megpróbálom oszlatni nálad a homályt, bár nyilván nem is fogod elolvasni a szöveget, mert 2 sornál hosszabb.

1. az olimpiai pályázat nem országos hanem városok adják be. Budapest volt a pályázó város, népszavazást így nem országosan kell tartani ami a kormány, a parlament hatásköre elenne hasonló esetben, hanem fővárosi döntés.

2. a momentumos aláírásgyűjtést a pályázat VISSZAVONÁSÁRÓL szólt, akik aláírták azok azt támogatták, hogy a VISSZAVONÁSRÓL legyen szavazás. 266 ezer aláírást gyűjtöttek, mert azt hazudták az aláíróknak, hog itt csak a döntés lehetőségéről van szó, miközben az emberek ezzel azt írták alá, hogy a pályázat visszavonását támogatják.

[link]

3. a momentum akciója kezdetén még a többi ellenzéki párt - lmp-t kivéve - kiálltak az olimpia rendezése mellett, mivel korábban együtt támogatták a fővárosi pályázatot. Ahogy az aláírásgyűjtők száma nőtt, a momentum egyre ismertebb, támogatottabb lett ellenzéki oldalon, úgy kezdtek átállni a sötét oldalra és sorban mondták fel a korábbi megegyezést az olimpiai pályázatról. Olimpiát pedig nem lehet úgy megpályázni, hogy a közben megtartandó választáson esélyes ellenzéki oldal nem támogatja, mert akkor a győzelmük esetén a pályázattól való visszalépés is megtörténhetne. Ilyen esetekben SOHA nem nyer a pályázó.

4. egy esetleges népszavazást a fővárosban ha minden határidőt minimálisan tartanak meg és a lehető legkorábban megtartják, akkor is az aláírások leídásától számítva annyi idő megrendezni, hogy szeptember végén, október elején lehetett volna eredménye. Az olimpiai pályázatokról pedig már szeptember közepén, 13-án döntöttek. Épp a döntés előtti hetekben lett volna a leghangosabb a budapesti kampány a pályázat ELLEN, ami automatikusan elvitte volna a pályázati esélyeinket.

[link]

5. a kormány azt tette amit tehetett, megbeszélték a fővárosi vezetéssel az esélyeket és Budapest visszalépett, a kormány pedig megszüntette az olimpiai pályázattal foglalkozó csoportot. Ha nem teszik akkor szeptemberben a döntést követően az lett volna az egyik ellenzéki propaganda szöveg, hogy "tudhatták volna, hogy nem lesz semmi a pályázatból, mégis elköltöttek rá felesleges milliárdokat". Budapestnek is felesleges milliárdos kiadás lett volna egy népszavazás megrendezése meg az államnak is felesleges milliárdos kiadás lett volna a pályázaton való további munka.

júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Ha nem tapsolsz akkor például mint itt a gyakorin, le leszel pontozva"


Azèrt remèlem te is érzed mennyire nevetséges áldozatipóz az, hogy lepontoznak egy online fórumon. Ha még törölték volna a válaszod azt mondom oké, de ez már tényleg a hiszti kategória. Engem az itt tanyázó Mi Hazánkosok szoktak lepontozni, sőt,baloldaliként verhetném az asztalt hogy 14 ève a fidesz fassàgai ömlenek mindenünnen, csak ennél azért jobban látom mi az ami tényleges elnyomás és mi az ami nem. Csak az USAban van 50 republikánus influenszer twitteren (màr a Musk előtt), youtubeon, akik bármikor eomondhatják hogy ez undorító, meg degenerált, meg a nyugat alkonya. Szóval ez a jobboldal el van nyomva duma egy szánalmas hazugság ami csak arra jó, hogy elterelje a diskurzust arról van-e egyáltalán bármilyen "merit"-je annak, amit a jobboldal mond.

júl. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
#24 Nem tudom miért emelted ki azt a mondatot a korábbi válaszombòl hiszen érdemben nem reagáltàl rá. Csak előadtad ugyanazt, amit az idézett kommentemben is leírtam :D
júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

#25 Magyarán a pestiek nem kértek az olimpiábòl. Ennyi. Ma se hôbörög emiatt senki, max a fideszesek, de mint emlìtetted, az lènyegtelen hogy a vidèki fideszesek mit akartak vagy akarnak.


Mindenesetre örülhetünk hogy nem kell erre is költenünk mert már ehhez az átlag alatti működèshez is egymilliàrd euròs kìnai hitelt kellett felvennie a kormánynak, ami nem zsebpénz

júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

"#24 Nem tudom miért emelted ki azt a mondatot a korábbi válaszombòl hiszen érdemben nem reagáltàl rá. Csak előadtad ugyanazt, amit az idézett kommentemben is leírtam :D"


Mit reagáljak rá? Ugyanazt csinálom, mert ugyanaz a sztori is. Mi a különbség? Vagy nem értem. Ha csaj lett volna ezzel a produkcióval azt is tehetségtelennek mondtam volna és mondaná más is, és hogy tuti protekcióval vagy jó sok "hawk tuah"-val szerezte meg a szerepet. Ahogyan ez a transzi előadó is csak annyit tett hozzá a produkcióhoz, hogy kellett egy transzi, mert 21 század woke, és Ő lett az. Mert hogy nem a tehetsége volt a mérvadó, az is biztos.

júl. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Nem áldozatipóznak szántam, de nézd csak meg, le vannak pontozva a válaszaim, pedig csak egy kritikát írtam.


Kritika csak egy fajta lehet, ha valaki mást ír, azt már le kell pontozni? De kértelek hogy Te magad értékeld kicsit az általam linkelt videót, pontosabban az abban szereplő előadást, de olyan szemmel hogy nem nézed azt, hogy transz, hanem mondjuk egy átlagos lány és nem az olimpián vagyunk, hanem egy falunapon.


Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ha ezt egy falunapon meglátod, állva fogsz tapsolni és az Olimpiára akarod küldeni megnyitónak.


Meg merem kockáztatni, hogy fel sem tűnne a produkciója, csak innád tovább a sörödet és azon gondolkoznál, hogy a f*szba kerültél egy Kis Grofó buliba...


Amúgy arra is mernék fogadni, hogy szerinted fideszes vagyok. Pedig meg fogsz őrülni, de Én egy libsi vagyok.

júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!