Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma nagyon vergődött a közmédia...

Ma nagyon vergődött a közmédia, mert leadtak pár perc drag showt az M4-en az Olimpia megnyitóján?

Figyelt kérdés
Egyébként teljesen rendben volt. Picit unalmas volt egyébként, de Lady Gaga meg Celine Dion nagyot alakitottak. Meg a francia enekesek is.

júl. 28. 00:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
55%

Az olimpia tudtommal nem csak a franciáké, hanem mindenkié, és nem az a baj, hogy egy nőnek öltözött férfi volt az előadó, hanem az,hogy amit előadott, az egy nulla, és pusztán csak azért kell Neki tapsolni, mert transz-queen. Ha egy szilikon csaj csinálta volna ugyanezt a produkciót ugyanilyen színvonalon, akkor meg ment volna a fújjogás, hogy mennyire balf*sz, hogy kerülhet egy ilyen be a megnyitóba, biztos protekcióval meg sok f*sz szopásával került oda a Csaj. De mivel transz volt, ezért tilos kritizálni a produkcióját, csak állva lehet tapsolni, mert különben gyűlölködő, elnyomó náci féreg vagy.

Ez a tincitánci amit lenyomott egy Pride-on még oké, de egy olimpián ahol elméletileg Ő képviseli a melegeket, transzokat, nem kevés egy kicsit? Egy falunapon jobb a koreográfiája a fellépőknek.

De igaz, Én vagyok gyökér proli, nem tudom értékelni a magas művészetet.

Manapság elég ha szoknyát húzol meg sminkelsz és egyből Elton John szintjére kerülsz.

júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
9%
#11 Ugyanígy ha nemzeti színbe öltözve csinálta volna ugyanezt, akkor is szar lett volna és akkor a teljes libsi réteg hisztizett volna fasizmust kiáltva.
júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
63%

#9 A homoszexualitàs az egy szexualitàs, nem perverziò.


Az hogy szerelmes vagy valakibe az nem perverziò. Ezzel az erővel ha nagyon nàci akarsz lenni akkor az is perverziò ha egy fekete és egy fehèr ember lesz szerelmes.

júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
86%
#12 Èn làttam francia zàszlót ott de libsi hisztit miatta nem.
júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
25%

"pusztán csak azért kell Neki tapsolni, mert transz-queen"


Mi az hogy kell? Fegyvert nyomtak a fejedhez hogy tapsolj? :D


Ezzel az erővel háborodj fel, hogy KÖTELEZŐ felállni a Himnusz alatt, pedig hát az csak annyit fejez ki hogy magyarok vagyunk. Most magunk előtt tisztelgünk?

júl. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
0%

#11 "Ha egy szilikon csaj csinálta volna ugyanezt a produkciót ugyanilyen színvonalon, akkor meg ment volna a fújjogás, hogy mennyire balf*sz, hogy kerülhet egy ilyen be a megnyitóba, biztos protekcióval meg sok f*sz szopásával került oda a Csaj."


Nem tűnik fel hogy te most ugyanezt csinálod csak te arra hivatkozol hogy biztos azért került be mert transz? :D

júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
0%

"De mivel transz volt, ezért tilos kritizálni a produkcióját, csak állva lehet tapsolni, mert különben gyűlölködő, elnyomó náci féreg vagy."


Itt se mondott senki ilyet. Miért kreálsz magadnak nem létező áldozatipózokat?

júl. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
51%

Pontosan. Nem az előadó vélt vagy valós nemét, szexualítását, öltözékét kritizálom, hanem hogy egy nulla volt ez a produkció.

Csinálhatta volna ezt bárki, bármilyen ruhában, ez egy nulla volt, pláne egy olimpia szintű eseményhez.

Annyi meleg meg transz között nem hiszem el, hogy nem tudtak találni egy tehetségest. Na mindegy. Én úgysem nézem és ha ez a szint megfelel az Embereknek, akkor áldásom rá. Engem nem zavar, csak elgondolkodtat.

júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%

"De igaz, Én vagyok gyökér proli, nem tudom értékelni a magas művészetet"


Ez a passzív-agresszív önsajnáltatás meg a nőkről alkotott legrosszabb sztereotípiákat idézi 😅

júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
49%

"versenyzők szexuális orientációjának, perverzióinak"


Hol írtam, hogy a homoszexualitás az egy perverzió? Ha jobban megfigyeled ott a vessző a szexuális orientáció meg a perverz között.

júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!