Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok az...

Fideszesek, mit szóltok az újabb 1 milliárd eurós kínai hitelünkhöz?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 25. 13:33
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Látom vannak itt néhányan akik nem képesek összefüggésében értelmezni a mondatokat sem, de azért éltetik a maffia kormányt és élből heves ballibezésbe kezdtek. Nekik egy kis magyarázat bár tudom, hogy reménytelen: A kérdés leírásában linkeltem az aktuális 1 milliárd eurós kínai hitelről szóló Portfóliós cikket, a 2-es hozzászólásomban pedig arra reagáltam egy korábbi 24.hu-s linkkel amely egyébként szintén egy portfóliós cikkre utal, hogy drágább-e a kínai hitel az EU-s hiteleknél.
júl. 25. 14:01
 12/35 anonim ***** válasza:
58%
Brüsszelben tényleg azt hitték, hogy Orbán szemlesütve malmozik majd, míg az EU minden forrást megvon és hagyja tönkremenni az országot? Ezt már 2010 óta csinálják, hogy az EU rugdossa el magától Orbánt, az meg szépen fordul egyre keletebbre. Oroszok, azeriek, Katar, majd Kína, mind megvesznek azért, hogy beléphessenek az eu-s piacra, döntik a pénzt Magyarországra.
júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

12# Orbán pedig valóban szemlesütve parolázik az EU-ban mert körberöhögi már mindenki még az egykori, vagy jelenlegi vélt szövetségesei is lásd Melonit: [link]

Mivel a gazdád, a demokratizálódás helyett egyre inkább az orosz, katari, kínai féldiktatórikus, olgarchisztikus és félkommunsta rezsimeket az élükön különféle háborús, köztörvényes bűnösökkel és nemzetközileg körözött személyekkel követ ezért nem csoda, ha az EU-ban közutálatnrk örvend és vele együtt, úgy tesznek neki keresztbe ahogy tudnak. Sajnos ennek a magyar nép is kárát látja, de nem volt muszály egy cig@ny vajdát és a maffia szervezetét sokadjára is megválasztani.

júl. 25. 14:13
 14/35 anonim ***** válasza:
50%

"Orbán pedig valóban szemlesütve parolázik az EU-ban mert körberöhögi már mindenki"

A politikusok. Az emberek nem. Németországban és Franciaországban csúfos vereséget szenvedtek a balos kormányok, akik a háború megállítása helyett a háború folytatását támogatják. Esetleg őket kérdezd meg, hogy mi a problémájuk Ukrajna támogatásával, és a szociáldemokráciával.

júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
16%
Vissza kene pakolni Meggyesi Petert
júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
14# Szépen eljutottál a fidesz kínai gigahitelétől Ukrajna EU támogatásáig. Az EU Ukrán háborúba való beavatkozása és a hatalmas támogatások amelyek Ukrajnának mennek számomra sem elfogadhatóak, így akár Orbánnak ebben igazat is adhatnék, de a nyugat-európai félművelt munkásréteg nincs tiszában Orbán valós céljaival, hogy miért ellenzi az ukránoknak folyósított támogatásokat, Orbán célja ugyanis az Orosz érdekek képviselete ebben az ügyben és nem a béke amit annyira hangoztat. A másik ok amiért egyes nyugati országokban népszerű Orbán az a kamu migránsellenessége, csakhogy ezek a nyugati jobboldali szavazók nem tudják azt, hogy Orbán százezrével telepíti be a távolkeleti migránsokat a hazájába és hogy kiráusítja a termőföldeinket a kínai akksigyáraknak.
júl. 25. 15:08
 17/35 anonim ***** válasza:
43%

Apró halk megjegyzés, hogy vállalatoktól vették föl a hitelt, nem pedig államközi valami, tehát valószínűleg standard piaci kamattal vette föl az ÁKK a hitelt, pontosan ugyan úgy, mint ahogy a nagyvállalatok fedezik a beruházásaikat.

Nem tudom, lett volna olcsóbb eu-s alternatíva, föltételezem nem.

júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
51%
#16 Kedves kérdező, ha már sorolod itt a nemzetközi sajtó hülyeségeit, azt se hagyd ki, hogy szerintük az ukránok már rég győztek volna, kitúrták volna a teljes orosz hadsereget Ukrajnából, ha Orbán is adna nekik fegyvert.
júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
18# Mely nemzetközi sajtóból soroltam hülyeségeket? Egyébként ahogy írtam én is ellenzem az EU háborúba való bármilyen beavatkozását, szerintem írtsák ki magukat az orosz-ukránok egy nép fogyjanak csak. A gond itt az, hogy a gazdád békepártisága ugyanolyan hazugság, mint ahogy az, hogy Lőrinc nem a strómanja, és igazából csak az oroszok érdekeit akrja EU-s szinten képviselni. De nyilván az egész világ hülye és csak a fidesznek és Putyinnak van igaza (nem).
júl. 25. 15:52
 20/35 anonim ***** válasza:

#16

Kérdező,

Baromi sok hipotézist lehet felsorolni, de egy a lényeg: pont ugyanannyira vagy tisztában Orbán valós céljaival, mint a nyugat-európai félművelt munkásréteg és a nyugati jobboldali szavazó. Egy csöppel sem tudsz többet. Ezt az Orbán-Putyin konteót Bohár kommentszekciójában hangoztasd, mert kb. annak a színvonalnak felel meg. A migránskérdés esetében hasonlítsd össze Magyarországot Németországgal, ahová Tomi Kroos nem mer hazamenni a két lányával, utána gondold át a véleményedet.

júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!