Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit szóltok az...

Fideszesek, mit szóltok az újabb 1 milliárd eurós kínai hitelünkhöz?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 25. 13:33
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és egyetértek azzal, hogy alacsony kamatozású EU hitel helyett magas kamatozású kínai hitel kell nekünk.
Fideszes voltam, de már meggyógyultam.
Nem vagyok fideszes és én már csak távolról röhögök ezen az Orbánisztánon a hanyatló nyugatról.
Nem vagyok fideszes és újra bevezetném a felnégyelés, karóbahúzás és egyéb büntetésmódokat, ha már újra vannak vármegyéink.
18 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
20%
A válasz hülyeség, honnan veszed, hogy a kínai hitel kamatozása magasabb, mint az uniós?
júl. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1# Például innen: [link]
júl. 25. 13:38
 3/35 anonim ***** válasza:
84%
A kamat nem ismert, de nyilván nem azért, mert annyira alacsony, hogy az már arcpirító. :)
júl. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
22%
A 3 évvel ezelőtti hitelre gondolsz? Mert a linkelt cikk 3 éves.
júl. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Jól működő gazdaságpolitika mellett talán nem lett volna szükség kínai hitelre. But oh well, this is brain surgery level for some...
júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
24%
Az IMF hitelhez képest ez kismiska. Ezerrel vettek fel a ballibek IMF hiteleket, gyors lejáratú, magas kamatu. amit akkor nem is tudtak visszafizetni, csak a Fidesz törlesztette ki végül 2011-re.
júl. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
27%

24.h nem forrás. Propaganda lap. AZ IMF hitel sosem volt olcsó. Mindig magad kamatozású, gyors lejáratú volt. A Fidesz fizette vissza, amit államcsődbe vett fel az MSZP-DK kormány.


Ráadásul a nyugat bele is szólt milyen megszorításokat eszküzőljenek ki a pénzükért. Kelet ebbe nem szól bele

júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
73%
#6 elárulod, hogy a fejedben hogy kapcsolódik a "jó-e nekünk, hogy kínai hitelt vesz fel a kormány?" kérdéshez az, hogy 16 évvel ezelőtt milyen hitelt vett fel az MSZP kormány? :)
júl. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok fideszes, és nem örülök neki. Az EU-s hitelnek sem örülnék.
júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
19%
8# Jobb nekünk. Ha hitelt kell felvenni, amit dögivel tett meg a mai ellenzék, a DK meg főleg, ami akkor MSZP volt, akkor legalább ne uzsorásoktól vegyük fel. És ne engedjük beleszolni a sanyargatásba, mint amit a baloldal engedett
júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!