Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki tartja felháborítónak hogy...

Trombitás Kristóf keresztény kérdése:

Ki tartja felháborítónak hogy sokan Karácsony Gergelyre szavaztak?

Figyelt kérdés
Továbbra is dugók, csöd, kosz és szemét lesz a fővárosban.

júl. 16. 03:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
23%

“És attól, mert te a rezsim emberére szavaztál, Karácsony Gergő a te főpolgármestered is lesz és a te szabadságodért is küzdeni fog!”


A f&@szt szavaztam a rezsim emberére…nyomatod ezt a DK-s propagandát, ki van mosva agyad nagyon durván…


Budapest főpolgármestere nem az enyém te 1 bit, Orbán Viktor sem a miniszterelnököm hanem Magyarországé…

Szabadságomért küzd? Nem tudtam hogy fogoly vagyok…


5 év semmittevés újra ba@@szameg… jó lett volna ha gyerekem egy zöldebb, élhetőbb, rendezettebb, tisztább, BIZTONSÁGOSABB!!! városban éli le a gyerekkorát de így már ez lehetetlen köszönhetem a hozzád hasonló kimosott DK-s agyúnak… szekta vagytok… nem tudtok önállóan gondolkodni, csak sémákban, 1 bitben vagytok képesek gondolkodni. Semmivel nem vagytok különbek a fideszes szavazóknál….



Szabadságomért küzd… xDDDDD év vicce, és te ezt el is hiszed…

júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
63%

31-es, abszolút nem vagyok DK-s. Mellesleg Karácsony se DK-s. Talán emlékszel: gyurcsányék ellen indult az ellenzéki előválasztáson, és visszalépett Márki-Zay javára, csak, hogy ne gyurcsányné nyerjen!


Az más, hogy a DK támogatására szüksége van - és képes is megszerezni.


Nagy szerencse Budapestnek, hogy ő nyert és nem vitézy, aki megbukott volna kb az első képviselőgyűlésen, amikor képtelen lett volna támogatást szerezni az ügyeinek. A DK és a Tisza is bojkottálta volna!


IDe pont ilyen nagy formátumú, konszenzusteremtő ember kell, aki a jó ügyekért megtalálja a kompromisszumokat és minden párttal tud tárgyalni. Karácsony megfelelő polgármester erre is - a többiek bicskája beletört volna!

júl. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
36%

“31-es, abszolút nem vagyok DK-s. Mellesleg Karácsony se DK-s.”


Vitézyt le lehet fideszesezni, Karácsonyt nem lehet DK-snak hívni, annak ellenére hogy egy plakáton volt Dobrevvel. Komolyan agyf@szt kapok a logikátokon….


“Az más, hogy a DK támogatására szüksége van - és képes is megszerezni.“

Miben más, Vitézynek meg esélye nem volt ha fidesz nem lép vissza… őt mégis elítélitek egy szemétládának, pedig sok köze nem volt hozzá…


“amikor képtelen lett volna támogatást szerezni az ügyeinek. A DK és a Tisza is bojkottálta volna!“


Ne aggódj, Karácsonyt se fogja senki sem támogatni főleg nem a TISZA :) akkor rögtön buknának, nem fognak kockáztatni.


“IDe pont ilyen nagy formátumú, konszenzusteremtő ember kell, aki a jó ügyekért megtalálja a kompromisszumokat és minden párttal tud tárgyalni.“


K##va naív vagy…

júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

33-as, nem tudom, ki hogy gondolkodik erről, de az én szememben Vitézy nem azért fideszes, mert most a Fidesz visszaléptetett egy ál-jelöltet a javára.


Vitézy Dávid azért fideszes, mert a Fidesz-kormány tagja volt államtitkári pozícióban, azelőtt fideszes miniszteri biztos, azelőtt pedig a Fidesz delegáltja a BKV felügyelőbizottságában.


A többi csak hab a tortán: hogy az anyukája fideszes EP-képviselő, hogy az apukája Orbán Viktor bácsikája (anyai nagynényjének a férje), hogy Schmidt Mária ugyancsak meleg kisfia indította a pártja színeiben, hogy a Fidesz visszaléptette a kirakat-jelöltjét a javára - ez számomra mind másodlagos. Csak afféle czifraság, csipkefodor a narancsmellényen.


De ha egyszer valaki az Orbán-kormány államtitkára és miniszteri biztosa volt, az hogy a t.kömbe ne legyen fideszes?


Nos, én nem tudok róla, hogy Karácsony Gergő hasonló múlttal büszkélkedhetne a Gyurcsány-kormányokban és/vagy a DK-ban... Tudtommal ő a Párbeszéd párt tagja, korábban társelnöke, még korábban miniszterelnök-jelöltje volt. A DK őt csak támogatta (amikor épp nem ellene indultak, az ellenzéki előválasztáson például).


Szerintem amúgy tényleg egy konszenzusteremtő ember, aki már Zuglóban is úgy vezette a várost, hogy sok pártból kellett összerakni egy többséget a terveinek a megszavazásához.


Ez kivételes képesség! A német politikában Angela Merkel volt ilyen nagy formátumú politikus, aki mögött folyton változott a koalíció, de ő mégis képes volt 20 évig kormányozni (és nem úgy, mint orbán viktor, hogy átírta a választási törvényt, hogy az ő pártja nyerjen!!! - hanem úgy, hogy mindig összehozott egy többségi koalíciót maga mögött, még a jobboldalt és a baloldalt is összebékítve egy nagy-koalícióban!!!).


Ez ma már ritka nagy kincs, az ilyen tehetség! Miközben a politika kezd árokásásról, háborúskodásról, egypártrendszerek kiépítéséről szólni!


Meg kell becsülni, hogy Budapestnek van egy ilyen nagy formátumú politikusa, amilyen az országnak sajnos nincsen (hacsak Magyar Péter ki nem növi magát oda, sokat fejlődve!).

júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!