Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted jó vagy rossz, hogy...

Szerinted jó vagy rossz, hogy Orbán békemisszióra ment?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az eu többi vezetõje úgy képzeli el a béketárgyalást ahogy a 2. Vh után a németekkel tárgyaltak: oroszirszàg feltétel nélkül békèt köt. Minden területet visszaad, kártérítèstfizet, Putyint felelõssègre vonják. Ez a feltételezés téves, hiszen valòjàban nincs totàlis háború oroszorszàggal. És ha mégis az lenne az nagyon rosszul jönne a világnak, tekintve h egy komoly atomhatalommal van dolgunk. Hitlerrel meg lehetett tenni h nem tàrgyaltak és vàrtàk h összeomoljanak a totàlis hàborùban, de ez most nem tûnik reàlisnak. Ha pedig kizàrjuk h végül összeomlik oroszorszàg akkor nem lehet feltétel nélküli békét kötni. Valahol mindkét oldalnak engednie kell a sajàt àllàspontjàból és ehhez szüksèges a pàrbeszèd teremtése.

júl. 9. 20:08
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Sztem statusquo alapján kötne bèkèt. Vagyis ahol orosz katonàk vannak az oroszorszàg rèsz lenne, ami megmaradt ukràn az ukrajnáé. És sztem végül vmi ilyesmi bèke lesz, hacsak össze nem omlik vmelyik fél. Az pl egy deal lenne ha status quo+ ukrajna megmaradt rész nato tag lenne.
júl. 11. 17:28
 22/32 anonim ***** válasza:
41%

Csak abba az orosz sose menne bele, hogy az Ukránok Nato tagok legyenek.

Tudod kérdező, vegyük megegyeznének, hogy ami idáig az oroszoké azt megtarthatják, a többi az ukránoké. Mi a garancia, hogy Putyin 1 év múlva nem fog tovább csemegézni a megmaradt ukrán területekből, aztán megint békekötés de már Ukrajna fele az oroszoké lesz, aztán megint, végül az egész az övék lesz.

júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%

#22

Ha legyőzik Oroszországot, akkor meg azért fog pár év múlva megint támadni. Ennek sose lesz vége. Ne legyen igazam, de szerintem ebből vagy utóbb világháború lesz.

júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
19%

#22


Ez a kérdés fordítva is feltehető. Mi a garancia arra hogyha Ukrajna belép a NATO-ba akkor az USA nem fog tovább terjeszkedni és nem akarja mondjuk Beloruszt, Kazahsztánt vagy más egyéb országokat is bekebelezni?

Ahogyan anno amikor kivonultak Németországból akkor garantálta az USA, hogy Németország semleges lesz. Ezt azonnal megszegdék és nem sokkal az oroszok kivonulása után beléptették Németországot a NATO-ba (egyedül Ausztria tartotta magát az egyezményhez és maradt semleges azóta is). Így pedig ha én orosz lennék, nem bíznék bennük én sem. Tehát ha beleképzelnéd magad az oroszok helyébe, te megbíznál olyan félben aki már hazudott neked korábban?

júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
59%
A Nato részéről csak feltételezés, az oroszok viszont ezt teszik.
júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 Veteránmacska ***** válasza:
53%

Akár hogy is nézzük, Orbán egy áruló! Nem tudom hol él ez ember. NATO szövetséges, erre intézkedik privátban egy tömeg gyilkossal!


Kicsit sok amit Orbán művel!


-Háborús félelmet kelt

-Médiába hazudik manipulálja a tudatlanokat!

-Hergeli a NATO-t mert nem tudja eldönteni hogy kelet, vagy nyugat!

-Kegyelmet kapnak a pedofilok, más 2 évet ül fa lopásért!

- élet erős fiataloknak adómentességet ad! De az időseknek, nem viszi lejjebb a nyugdíjkorhatárt!

-Egészségügy nincs, 2 hetet kell várni egy időpontra?

-Itt a legmagasabbak az élelmiszer árak,+ legmagasabb adó

- hazudik a népnek a háborúval kapcsolatban pl. A NATO működéséről, mert ugye ha megtámadnak egy tag országot, nem lehet belőle kimaradni! Nem mondta el ez disznó csak körített!


Csoda hogy megtűri a nyugat! Nem ő akarja a békét hanem Putyin! Gondold te hogy Orbán gondolt egyet és elment hozzá békemisszióra ? Oroszországba senki nem teheti be így a lábát, ha csak Oroszországnak nem érdeke. Putyin hívta, előre meg lettek beszélve a dolgok! Színfalak mögött tárgyaltak, pl hogy titkos dokumentumok megszerzéséről! Gazdasági dolgokról. Putyin azért hívta Orbánt mert már megunta a háborút. Hátha így tudna hatni s nyugatra, hogy adják fel az Ukránok! Minden csak Oroszország érdeke, Orbánnak a haszna ebből a szavazótábora! Lerombolva ezzel a tagságunkat, a biztonságunkat!


Putyin még mindig egy véreskezű gyilkos! Orbán meg egy pedofil csicska!

júl. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Veteránmacska ***** válasza:
53%

Ja,


az ki hagytam hogy: befagyasztotta a mezőgazdaságot!

- magyar Pétert most is gyötrik, tönkre akarják tenni, kicsinálják, mert nem kockáztatják a hatalmukat 2026-ra!

júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Veteránmacska ***** válasza:
50%
Nem jó sőt! Ezek!után semelyik ország nem fog benne bízni! Jogosan!
júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Veteránmacska ***** válasza:
46%
Jó lenne màr ha Orbán eltakarodna a qva anyatokba le pontozàsotokkal eggyütt
júl. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A háborúnak vége lesz abban a pillanatban, amikor Putyin felfordul!
júl. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!