Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másban is szokott rossz...

Másban is szokott rossz érzéseket kiváltani a nemzeti zászló?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem sokan vagyunk így. Sajnos nekem gyakran a nagymagyarkodó focihuligánok jutnak eszembe, ha látom a zászlót. Na meg sokan úgy gondolják, hogy csak az magyar, akinek fáj Trianon, aki kicsit is progresszívan gondolkozik, az hazaáruló. Pont emiatt, hiaba támogatom a TISZA pártot, de valahogy zavar ez a sok magyar zászló. Pedig szeretem Magyarországot, tudom hogy egy sokkal jobb hely lehetne a Fidesz nélkül

júl. 8. 15:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem, normális emberben nem.
júl. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 éáé ***** válasza:
36%
Nekem az lmbtq zászló nyújt ilyen élményt. Főleg mióta kiderült, hogy Svédországban és Norvégiában gyerekeket rabolnak el és meleg családoknak adják őket.
júl. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az LMBTQ zászló nekem is ki van rakva meg az EU-s zászló is az ok.
júl. 8. 15:42
 4/15 A kérdező kommentje:
De a magyar zászlóval nagyon sok ellenérzésem van. Valszeg nem így lenne, ha nem Orbán lenne a pm.
júl. 8. 15:42
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Soha nem kötöttem össze a fidesszel vagy szélsőjobbosokkal a zászlót, amúgy sem szívesen hagynám, hogy elvegyenek tőlem egy jelképet, de a zászló kapcsán még csak fel sem merült. Nekem elsősorban az otthont jelenti. Ott lógott az iskolámon, az egyetemem épületein, és most a gyerekeim óvodáján, a "Magyarország" táblán amikor úton vagyunk hazafelé a nyaralásból és a várakon, ahova kirándulni megyünk. Ezek mind léteztek Orbán előtt, és létezni fognak utána is, ezek jutnak eszembe róla, nem a foci ultrák.
júl. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Az biztos, hogy nem szabadna hagyni, hogy a gyűlölködő söpredék kisajátítsa magának, és gyakorlatilag mindig csak valami ellen való tiltakozásként hasznosítsa ezt a nemzeti jelképet.
júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Orvosnál már voltál ezzel?
júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
LMBTQ zászlót és EU-s zászlót szereted, de a magyart nem. Semmi extra, csak egy átlagos liberálisról beszélünk.
júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Egy szokásos Magyargyűlölő libsi kérdése.
júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%

Igazából ha úgy veszed a Magyar köztársaság zászlajára nem is nagyon van miért büszkének lenni...


Az 56-os zászló, a Dualizmus meg a Magyar királyság zászlajára sokkal könnyebb tiszta lelkiismerettel és valamennyi büszkeséggel gondolni.

júl. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!