Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másban is szokott rossz...

Másban is szokott rossz érzéseket kiváltani a nemzeti zászló?

Figyelt kérdés
Nem tudom, ki hogy van vele, de szerintem sokan vagyunk így. Sajnos nekem gyakran a nagymagyarkodó focihuligánok jutnak eszembe, ha látom a zászlót. Na meg sokan úgy gondolják, hogy csak az magyar, akinek fáj Trianon, aki kicsit is progresszívan gondolkozik, az hazaáruló. Pont emiatt, hiaba támogatom a TISZA pártot, de valahogy zavar ez a sok magyar zászló. Pedig szeretem Magyarországot, tudom hogy egy sokkal jobb hely lehetne a Fidesz nélkül

júl. 8. 15:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"a Magyar királyság zászlajára sokkal könnyebb tiszta lelkiismerettel és valamennyi büszkeséggel gondolni"


Egy pillanatra se zavarjon, hogy a most használt zászló gyakorlatilag megegyezik a dualizmus alatt használt állami zászlóval, vagyis a Magyar Királyság zászlajával. :)

júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11


Nem is zavar mivel nem esztétikai okokból preferálom a régi zászlajainkat hanem azért amit reprezentálnak. Hogy nagyon lebutítsam neked, akkoriban még volt mire fel büszke magyarnak lenni.

júl. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen, kivéve, ha a földre dobják és románt raknak a helyére.
júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Elég szomorú h így godnolkozol kedves kèrdezõ...
júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mivel a Fidesz kisajátítja a magyarságot, és aki nem szereti a Fideszt, azt nem tekintik magyarnak. A magyarság, vagy a magyar zászló milliárdszor többet ér, mint Viktor, vagy Gyurcsány, vagy Magyar Péter, ezt jegyezd meg.

Egyébként a Tisza tüntetéseken sokan mondták, hogy jól esett nekik magyar zászlókat tartani, eddig tudat alatt „leszoktak” ezekről a dolgokról.

Sok ellenzéki, ember, média, meg negatívba teszi Viktort, ha Viktor most nagy magyar, akkor az ellenzéknek nagy EU pártinak kell lennie. Pedig a kettő összege, ami a fontos, a magyarság és az európaiság halmaza.

júl. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!