Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy itt Orbán...

Jól értem, hogy itt Orbán azzal henceg, hogy a szövetségesei elől milyen sikeresen titkolta (amíg tudta) a szövetséggel ellenséges vezetővel, Putyinnal a szövetség soros elnökeként (is) pózolva lebonyolított találkozóját?

Figyelt kérdés

„Küldtem egy titkosított üzenetet a külügyminiszternek, hogy kezdjen el szervezni valamit. Mert tudja, a kommunikációs eszközöket teljes mértékben megfigyeli a többi nagyfiú, és próbáltam a szőnyeg alatt tartani ezt, amíg csak lehet.”


[link]



júl. 7. 13:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

"Itt az egyedüli bizonyított tiltott információszerzést az utóbbi időben Moszkva végezte a magyar külügyben..."


Persze, ha nem vesszük figyelembe, hogy az USA lehallgatta a németeket, a németek pedig a franciákat.

De ha figyelembe vesszük a tényeket - és nem vesszük figyelembe a konteokat -, akkor "kicsit" más a kép.


Te tényleg nem tudtál róla, hogy a nyugati szövetségesek keresztebe-kasul lehallgatják egymást, vagy szándékosan hazudsz?

júl. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Csak neked újra leírom, kérlek olvass figyelmesebben:


“Itt az egyedüli bizonyított tiltott információszerzést az utóbbi időben Moszkva végezte a magyar külügyben..."


Ha van ezzel ellentétes információd magyar külügyi vagy más kormányzati kommunikációba való illetéktelen külföldi titkosszolgálati behatolásról, állj elő vele, egyebekben kérlek ne szpemmeld tele a kérdést egyéb unásig ismert lehallgatási sztorikkal a világ különböző pontjairól.


Egyébként pedig másodszor és utóljara mondom neked:


“Hogy Orbán állítása a titkosított üzenettel meghiúsított lehallgatásról megalapozott-e vagy sem, ebből a szempontból (tehát hogy szándékoltan a szövetségesei tudta nélkül járt egyezkedni a szövetség ellenségénél) lényegtelen.”


Tehát az árulására vonatkozó állításom független attól, hogy alapos és komoly volt-e a szövetségesei általi lehallgatástól való állítólagos félelme, vagy sem. A releváns körülmény itt a bevallott eltitkolási szándék, a “szőnyeg alatti intézés” szándéka volt.


A magam részéről ezzel befejeztem az “elemi logika és szövegértés kezdődnek” privat kurzusomat számodra ;)

júl. 8. 02:18
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjon le!!
júl. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%

#10, #12


Nem tudom, feltűnt-e, hogy két emberrel beszélgettél...


"Attól, hogy a kofa sugdolózik a komaasszonya fülébe, még messze nem biztos, hogy bárki figyel a szavaira."

A politika kicsit másképp működik. Mindennek van oka és következménye. Ha nincs megfigyelés, akkor nem kell sunyiba szervezkedni.


"de persze a pegazusos Orbán magából kiindulva bizonyára ezt mindenki másról is feltételezi"

A Pegazus ugyanolyan bizonyítatlan volt, mint ez.


Egyébként továbbra is szeretném kérni a pontos, precíz, tételesen felsorolt listát azokról, akiket elárult Orbán ezzel a találkozóval, mert erről valamiért megfeledkeztél.

júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12!


Újra megkérdezem:


Te tényleg nem tudtál róla, hogy a nyugati szövetségesek keresztebe-kasul lehallgatják egymást, vagy szándékosan hazudsz?


(Amúgy ne égesd magad azzal, hogy magadat idézed bizonyítékként! :D)

júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!