Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól értem, hogy itt Orbán...

Jól értem, hogy itt Orbán azzal henceg, hogy a szövetségesei elől milyen sikeresen titkolta (amíg tudta) a szövetséggel ellenséges vezetővel, Putyinnal a szövetség soros elnökeként (is) pózolva lebonyolított találkozóját?

Figyelt kérdés

„Küldtem egy titkosított üzenetet a külügyminiszternek, hogy kezdjen el szervezni valamit. Mert tudja, a kommunikációs eszközöket teljes mértékben megfigyeli a többi nagyfiú, és próbáltam a szőnyeg alatt tartani ezt, amíg csak lehet.”


[link]



júl. 7. 13:19
A kérdező szavazást indított:
Igen, az árulásával dicsekszik
Nem
15 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem, ő az első olyan politikus e földön, aki képes volt erre, amúgy az EU vezetők példát vehetnénekk róla.
júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
Tehát te ebben a kérdésben azt állítod, hogy a szövetségesei lehallgatják.
júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2:


Nekem úgy tűnik, h ezt Orbán állítja. Mint ahogy a titkolózás szándékát is.

júl. 7. 15:27
 4/15 anonim ***** válasza:
8%

#3!


Ne hazudj! Orbán nem nevezett meg senkit sem, te állítod, hogy a szövetségesei árulók, mert lehallgatják.

júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Orbán bevallottam a “szőnyeg alatt”, a szövetségesei elől eltitkolva szervezett meg egy találkozót a szövetség ellenségével, ahol e szövetség képviselőjének szerepében is tetszelegve tárgyalt. Szerinted mi ez, ha nem árulás?
júl. 7. 15:56
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem túl sok tudatmódosító szert fogyasztasz, kérdező! -Le is csaptak a b@romságodra az önjelölt "elemzők"! Egészségedre! :D
júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Lőttél egy öngólt, kérdező. Legitimáltad Orbán állítását, miszerint a szövetségesei lekövetik, megfigyelik.
júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7:


Jaj 😂

Na akkor a kedvedért még egyszer:


Orbán áruló, mert nem szólt róla, titkolta, hogy az ellenséghez készül, ráadásul még a szándékosan megkerült szövetségeseinek a kéretlen képviselőjeként is tetszelgett.


Hogy Orbán állítása a titkosított üzenettel meghiúsított lehallgatásról megalapozott-e vagy sem, ebből a szempontból (tehát hogy szándékoltan a szövetségesei tudta nélkül járt egyezkedni a szövetség ellenségénél) lényegtelen.


Talán meglep téged, de nekem nincs információm sem ahhoz, hogy cáfoljam, sem ahhoz, hogy legitimáljam Orbán lehallgatással kapcsolatos vádjait és sugalmazásait, de az árulása (“szőnyeg alatti” eljárása) nem is függvénye ennek a kérdésnek.


Ha ebből sem világos neked, akkor nem tudok segíteni rajtad:)

júl. 7. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

#8

Kérdező, a magas lónak sajnos van egy olyan hátrányos tulajdonsága, hogy vertikálisan nagyot lehet róla esni.


"Orbán áruló, mert nem szólt róla, titkolta, hogy az ellenséghez készül"

Az Európai Unióban jelentős arányban azok a pártok nyertek múlt hónapban, akik a fegyverszünetet és a béketárgyalások sürgetését támogatják a háborús befektetések helyett. Légyszíves, sorold fel tételesen, hogy ennek fényében mégis ki lett elárulva ezzel a moszkvai látogatással!


"Hogy Orbán állítása a titkosított üzenettel meghiúsított lehallgatásról megalapozott-e vagy sem"

Az nagyon is lényeges, mert ha nincs lekövetés, akkor nem kell titokban kommunikálni erről. Vagy mindkettő igaz vagy egyik sem. Nem bonyolult egyenlet ez.

júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

“ha nincs lekövetés, akkor nem kell titokban kommunikálni erről. Vagy mindkettő igaz vagy egyik sem”


Logikailag és életszerűségi szempontból is hibás következtetés.


Attól, hogy a kofa sugdolózik a komaasszonya fülébe, még messze nem biztos, hogy bárki figyel a szavaira.


Itt az egyedüli bizonyított tiltott információszerzést az utóbbi időben Moszkva végezte a magyar külügyben, de persze a pegazusos Orbán magából kiindulva bizonyára ezt mindenki másról is feltételezi (vagy csak kelti a hangulatot az erre fogékony hívei körében).

júl. 7. 20:45
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!