Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kitart a Tisza...

Szerintetek kitart a Tisza Párt lendülete 2026-ig és lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés

júl. 1. 12:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
39%

#30

Én is szavaztam a Tisza pártra és MP-re.


Csak azért, mert felvette az EP mandátumát, nem kell még leírni.

Nem lehet máról-holnapra változást elérni a NER ellen, aminek volt 14 éve, hogy abszolút hatalmat építsen ki és 2010 előtt meg Orbán 20 évig építette a Fideszt, mint pártot.


MP-nek a pártépítést most sokkal rövidebb idő alatt kell elérnie és óriási ellenszélben. Nem csodálom, hogy szüksége van a mentelmi jogra, amikor minden eszközzel akadályozni fogják, hogy valamit is elérjen.


Milyen programja van?? Egyáltalán hogyan merült fel benned, hogy lehetne programja?

Mikor dolgozta volna ki a programját? Kik segítettek volna ebben neki? Egy normális politikai programon emberek tucatjai dolgoznak, hónapokig, utána meg társadalmi egyeztetés, stb.

Teljesen irreális dolgot vársz el MP-től, akit pár hónappal ezelőtt még senki sem ismert.

Valóban biankó csekket kapott a 30%-al, és most rajta múlik, ebből mit fog kihozni.


Én mindenesetre annyit mondok, hogy példa nélküli politikai teljesítmény volt, amit eddig csinált, és reménykedem, hogy nem fog visszaélni a kapott bizalommal.


Én mindenesetre megelőlegezem neki 2026-ig mindenképpen. Utána meglátjuk majd.

júl. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
42%
Annyit elért MP, hogy van félnivalója végre a fidesznek.
júl. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
25%

#30: Majd ha 2026-ig sem lesz program, akkor lehet ez probléma, de itt még nem tartunk. El se hinném, hogy jól átgondolt programról van szó, ha két hét alatt dobnának össze valamit.

Egyébként a Fidesznek annyi a programja, hogy folytatjuk, aztán mégis rohannak rá szavazni az emberek, mintha nem lenne holnap. Én úgy vettem észre, hogy az emberek sajnos nem is igénylik a komplex programokat, elég néhány kulcsszó, valami, amin jól felháborodhatnak és már meg is vannak győzve. Ez a szomorú valóság, tisztelet a kivételnek.

júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
33# A Fidesz programja: Brüsszel, migráns, Soros, gender, fujj melegek... Közben egy kis pedomosdatás, ereszen lecsúszás.
júl. 1. 17:11
 35/37 anonim ***** válasza:
46%

Kifog tartani.

Plusz hozzájön a mostani haldokló ellenzék 90%a.

Dk,Momentum, kutyák, mhm.

Mindenki át fog szavazni a Tiszára, ez még így 45-50% meglesz.

júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 Paczalos István ***** válasza:
48%

Nem tudom, de nekem az az érzésem, hogy MP egy, a fidesz belső kör által indított emberke akinek az volt a célja, hogy lerombolja a maradék, még vegetáló ellenzéket, és a Néppártba is be tudjon kerülni a kevésbé kompromittált Fideszközeli képviselő.

Szerintem a '26-os választások után hirtelen azt veszik észre a jól átb@szott választók, hogy lepaktál a NER-el, és koalícióra lép velük.. Innentől a nyugatiak szája is be van fogva, mivel a két legnagyobb parlamenti frakció koalíciója van hatalmon, nem pedig egypárt rendszer van az országban.

júl. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

36-os: ezt gondolom én is.


Már az is gyanús volt, hogy Magyar Péter túlzottan nekirontott az ellenzéknek. Mintha nem ugyanazt akarnák. (Sajnos nem is azt akarja, amit az ellenzék).

júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!