Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kitart a Tisza...

Szerintetek kitart a Tisza Párt lendülete 2026-ig és lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés

júl. 1. 12:18
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
20%
16-os, ki se kéne vonulniuk, csak választáskor nem a rohadó narancs mellé húzni az x-et. De a magyarok 45%-ának még mindig ez kell...
júl. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%

#16 Megint azt akarjátok játszani amit az elmúlt 14 évben? Minek kellenének az újabb és újabb kormánybuktató tüntik?

Attól egy választáson sem változott meg az eredmény, hogy tüntiztek az utcákon, épp ellenkezőleg, azoknak is inkább tele lesz vele a hócipője akik amúgy a kormányváltást akarnák.

nem az utcán kell hisztizni pár ezer embernek, hanem a választáson kell dönteni a sok milliónak. Miért hiszed hogy csak mert naponta mennétek pár tízezren akár az utcákra, attól még másképp döntene az az 5.,5 millió ember aki utána a választáson szavaz? Vagy hogy nem pont ellenetek hangolná ez azokat akik nyugodtan szeretnék élni az életüket két választás között legalább?

júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
20# Jaj, kérlek.. Fidesz= háborús uszítás, Kaleta, Szájer, Borkai, K.Endre..
júl. 1. 13:15
 24/37 A kérdező kommentje:
Nekem az is furcsa, hogy a választások előtt pár nappal tettem ki egy kérdést itt Gyakorin, hogy kire szavaznanak és toronymagas Tisza győzelmet mutatott. Ehhez képest..
júl. 1. 13:17
 25/37 anonim ***** válasza:
58%

#23


A felsoroltak közül egyikük sem volt hivatalban lévő miniszterelnök, vagy miniszterelnök-jelölt.


Gondolom, hogy ti TISZA-sok Magyart miniszterelnöknek akarjátok. Nos, mint parlamenti képviselő, Jakabhoz hasonlóan el lehet a parlamentben, de miniszterelnök nem lesz belőle, mert komolytalan, lobbanékony, indulatos.

A Fidesz szavazók nagy részét a nyugdíjasok teszik ki, náluk meg Magyar bohóckodása nem menő. Orbán komolyabb ember.

júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
25# Orbánt nem veszik komolyan Európában, még Meloni is "kikosarazta".
júl. 1. 13:30
 27/37 anonim ***** válasza:
14, én ránéznék a parlament.hu-ra, megnézném a magyar országgyűlési képviselők listáját és, azon képviselők akik valamelyik ellenzéki formációval vannak ebben jelen, na nekik kellene, mindegyiknek. De itt, még az emberek sem értik, hogy mit jelent az, hogy a parlamenti pártok elvesztették a társadalmi támogatottságuk egy jelentős részét.
júl. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Orbán max Magyarországon tudja előadni, hogy mennyire hiteles, Európában egy pária. Meloniék ajtót mutattak neki, Néppártból gyakorlatilag kipaterolták, fogynak a szövetségesei. (lengyelek)
júl. 1. 13:35
 29/37 anonim ***** válasza:
36%

#26


Nem vagyok mélyen benne a politikába, nem is szavazok, így erről nem tudok mit mondani.

Orbán azonban komolyabb, mint Magyar.


Magyar szinte ugyanaz mint Jakab Peti.

Nekem mindegy, hogy ki a miniszterelnök, de ezt a Magyart nem kellene megtenni.


Amúgy pont G. Fodor Gábor írja le az Orbánról szóló könyvében, hogy egy kormányt nem azért tartanak hatalmon, mert szeretik, hanem mert félnek a következőtől.

júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
53%

Én is bíztam benne, szavaztam is a Tisza pártra, de nem sokkal utána hatalmasat csalódtam Magyar Péterben. Csak a jól fizető, mentelmi jogot biztosító EP mandátum kellett neki, bár ennek az ellenkezőjét mondta a választás előtt.

Milyen programja van? Tudja valaki? Milyen az emberekhez való viszonyulása? (Nem mérvadó a pacsi és a fotózkodás a hordószónoklatása előtt).

júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!