Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgy vagyok vele ti is, hogy...

Úgy vagyok vele ti is, hogy bárkire leszavaztok már, csak bukjon végre a korrupt FIDESZ?

Figyelt kérdés
Én úgy vagyok vele baloldaliként, hogy már az sem érdekel, ha jobblldali kormányunk lesz, csak bukjon meg hazánk történelmének leggonoszabb diktátora, és dőljön össze ez a rendszer. Sajnos a baloldal képtelen lesz kormányt váltani, muszáj bíznunk Magyar Péter sikerében.

jún. 30. 21:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
29%

Inkább a Fidesz, mint Magyar Peter.


Az ATV és a diszkós botránya után előttem már nincs becsülete.

Orbánt sosem láttuk hulla részegen, meg kivonulni a stúdióból. Magyar nem való vezetőnek, ő olyasmi mint a bukott Jakab Péter.

jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
62%
Akkor szavaz rám.
jún. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%
És melyik másik korrupt politikus vagy párt legyen helyette?
jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
49%
Így van.
jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
53%
Akkor már inkább a Mi Hazánk,Magyar sajnos az új Fidesz.
jún. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Kíváncsian fogom figyelni hogyan alakul a hazai politika, de nem fogok egy kőjobboldali figurára szavazni, csak bukjon végre a fidesz. Szerencsére van olyan opció, hogy nem kötelező elmenni szavazni. Ha MP annyira jó az én szavazatom nélkül is boldogulni fog.
jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Igen, jól látod. Váltsuk le ezt a maffiakormányt, állítsuk vissza a demokratikus állapotokat, utána pedig lehet válogatni. Elegünk van a Fideszből, az uszításaiból és a pökhendi stílusukból. Elég volt.
jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
25%
Szar a mostani helyzet de még ennél is lehet rosszabb. Az ellenzék betelepítené a migránsokat így nem csak szegények lennénk hanem a fekák is vernének minket. gyurcsány, bajnai, bokros meg a többi balos is bizonyított már hogy ők sem ért a gazdasághoz csak a romboláshoz.
jún. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
30%

"Inkább a Fidesz, mint Magyar Peter."



Teljesen azonos. Magyart a fidesz fizeti és a fidesz szekerét tolja.

jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
32%

#1 Orbánt nem látod sem részegen, sem józanul. Bújkál a führer bunkerben. A stúdióból pedig azért nem vonul ki, mert be sem vonul.

Aki a Mihasznákra, Gyurcsány pártjaira, meg a többi kis pártra szavaz, az mint a Fidesz hatalmon maradását támogatja. A Tisza párt az egyetlen konoly ellenzéki párt.

jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!