Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis milyen értelmi szinten...

Mégis milyen értelmi szinten vannak azok a Magyar Péter videók alatt található átlag fidesz/mihazánk kommentelők, akik kommentje kimerül következőkben (megjegyzésben)?

Figyelt kérdés
"fosos, pszichopetike, nőverő, nárcisztikus, poloskapeti, xddd"
jún. 30. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez náluk átlag.
jún. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Itt inkább az a kérdés milyen értelmi színvonalon vannak azok akik bedőlnek egy botcsinálta politikusnak,aki nulla teljesítmény mellett nem létező párttal kampányol.
jún. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem elég egyértelmű... Szeretnének valamit, ami nem Fidesz és nem Gyurcsány. Probléma velük is lehet, de 50-50%, még ha a korábbi opciók maradnak továbbra is, akkor 100% az ország továbbrohasztása. De ismét nem sikerült a kérdésre válaszolni...
jún. 30. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé alja szint. Én se kedvelek minden politikust, de nem kezdek el ilyen stílusban egyik oldalára sem írogatni. Ebből az jön le, hogy azt se feltétlenül tudják, hogy pontosan mit is utálnak benne, csak ismételgetik ezeket a szavakat, mint valami papagáj.
jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol nekem az jon le, hogy betojtak a fidesz hivok. Eddig full nyugodtak lehettek, mert mukodott az agymosas es a fidesz igy is ellehetetlenitette az ellenzek gyozelmet. Most itt van egy part, amit marciusban alapítottak, s az EP-valasztason a szavazatok 30%-at megkapta, ugy h Magyar Peter elotte jo par hetig jarta az orszagot. Az embereknek eleguk van a Fideszbol, de abbol is h a baloldal toketlenkedik, es kapunk mindig 4 ev Fideszt. Nagyon bizom benne, hogy 26-ban jon a kormanyvaltas.
jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Mi hazánkos kommentelök a fidesz fiok pártjátol mire számitótál?
jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!