Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a fidesz rajongók azt...

Amikor a fidesz rajongók azt mondják Joe Bidenre hogy demens vénember, akkor a békemenetre mit mondanak a 65 éves átlag életkorral?

Figyelt kérdés
Nálunk 1.5 millió joe biden szavazza meg, hogy mi legyen az országban... ez mivel jobb? Vagy a szokásos magyar mentalitáshoz hűen a magyar nyugdíjasok azok okosak, tájékozottak és bölcsek és ők európa közepe? :D
jún. 2. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Az egy államfő akinek a kezében a nukleáris gomb van, de én nem mondom rá , nem szoktam senkit ócsárolni.
jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Hol van ilyen adat?
jún. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%
Más egy államfő és más egy menet.
jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1# Orbán Viktor kezében meg magyarország van. Őt is az ilyen emberek tartják hatalmon és őket képviseli Vitya...


2# Ez nem adat kérdése, szinte az összes fideszes oroszpárti és nyugatellenes a propaganda hatására. Én még agymosott emberektől nem hallottam sose, hogy ne ítélnék el az EU-t, Amerikát vagy ukrajnát.

jún. 2. 18:18
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
És ? A 65 évesnek is pont annyi joga van mint neked szavazni. Fogadd el. Vagy gázkamrákat akarsz nekik építeni? Ez a liberális tempó?
jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem adat kérdése, hogy a menetelők átlagéletkora 65 lenne? Akkor mi?

Felesleges hergelés?

jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5# Nem, a liberális tempó az, hogy nem állami pénzből fizetjük a birkamenetet miközben a nyugdíjasok 40%-a létminimum alatt él. De mivel ti és a fidesz szavazók imádnak lubickolni a nyomorban, nálatok ez a cél.
jún. 2. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Fideszes vagyok, nem mondom rá se.
jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8# Tudom, a munkahelyen is mindegyik szégyelte hogy fideszes. Amikor vállalni kellene hogy pedofilmentegetőkre és korrupt szarjankókra szavaznak akkor mindenki csöndben volt. Csak szépen szolidan védték oroszországot és szapulták az ellenzéket, de "ééén amúgy nem vagyok fideszes". :D
jún. 2. 18:25
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

#9!


Tehát azt megtudtuk, hogy a 65 éves átlagéletkort nem tudod semmivel sem alátámasztani, tehát hazudsz.

Nem tudom, hogy butaságból teszel egyenlőséget az életkor és a demencia mögé, vagy szándékosan csúsztatsz. De elárulom neked, hogy nem azonnal demens mindenki a nyugdíjkorhatár elérésekor.


A "liberálisok", vagyis a magukat liberálisnak vallók meghallgatni sem hajlandók más véleményét. Én is dolgoztam ilyen munkahelyen. Amint mást mondtam, mint amit a ballib buborékukban megszoktak, azonnal többen kezdtek el velem "vitatkozni". Ami azt jelentette a gyakorlatban, hogy szóhoz sem jutottam. Én szégyeltem magamat helyettük. Azért nem politizáltam, mert amúgy normális srácok voltak, csak nagyon naívak és tájékozatlanok voltak. Egyértelmű volt a reakciójuk alapján, hogy tudat alatt érezték, hogy hülyeséget beszélnek. Ha valóban magabiztosak, akkor meghallgatnak.

jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!