Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, 2026-ban egységes...

Baloldaliak, 2026-ban egységesen leszavazunk a Tisza Pártra igaz?

Figyelt kérdés

Sajnos a Momentum megbukott, őket sajnálom, a DK-t nem. De ha változását akarunk, akkor szerintem más opció nem lesz.


Illetve mit gondoltok, milyen irányba fog elmozdulni most a politika a következő szűk 2 évben? Meg lesz döntve a Fidesz? A baloldal majd önállóan politizál, vagy szövetkezik a Tiszával?



jún. 29. 12:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
55%

Én nem fogok a Tisza pártra szavazni, mivel úgy gondolom, hogy annak nincsen helye ellenzékben, aki 12 évig tudta élvezni a fidesszel járó anyagi juttatásokat, pozíciókat, és előnyöket.


Bár, abban pedig neked van igazad, hogy a többi ellenzéki pártban pedig nincsen semmi reménye egy átlag magyarnak már. Sajnos vicc a politika nálunk.

jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
1) Az első mondatoddal egyetértek. Most az EP-választáson nem a Tiszára szavaztam, hanem a Momentumra. Ugyanakkor ezek a pártok annyira elvesztették a hitelükety hogy együtt ia csak max 20%-os támogatottságot tudnának összeszedni. A Tisza pedig szerintem erősödni fog. S úgy vélem, hogy ők lesznek az egyetlen alternatíva a FIDESZ rémuralmának megállítására.
jún. 29. 13:12
 3/40 anonim ***** válasza:
48%
Én a kutyákra szavaztam.
jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
52%

Gyurcsány is a rendszer kegyeltje, felveszi a zsíros fizetését és a bőséges juttatásokat.


Ez nem szúrja a szemedet? A parlamentbe évek óta biodíszletnek van ott, hogy eljátsza Orbánnak a demokráciát.


Ha lett volna valamennyi tartás benne akkor ő sem vette volna fel a mandátumát, pont úgy ahogy Hadházi is tette. Semmirekellő haszonleső ő és a bandája is!!!

jún. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
42%
Én ha Orbánból és Magyar Péterből lehetne választani, Orbánra szavaznék, mert őt most már csak elviszi lassan a koleszterin.
jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nemhiszem hogy gyurcsány a pénzért csinálta amit csinált mert van neki elég pénze de hogy 14 év során semmit sem tudott elérni még azt sem hogy a fidesznek nelegyen kétharmada az azért elég gyatra munkára vall.

Ezért én is a Tiszára szavaztam, és 26-ban is MP-re és a Tiszára szavazok.

jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
60%

A feleségével együtt nekik simán megvan a havi 10 millió, plusz amit a Strabag visszaoszt nekik a fővárosi projektekből.


Annyi pénzt húznak még mindig le a magyar adófizetőkről hogy a pofám leszakad. Mindezt úgy hogy nulla értéket teremtenek.

jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
29%
A budapesti maffia is a kezükben van, onnan is csurran-csöppen a zseton, mindezt azért tehetik meg mert politikus. Hatalma van csak azért mert a nyuggerszocik rájuk szavaznak
jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
48%
Érdemes a Tiszára szavazni. Megértem, hogy nem mindenki teszi ezt szívből, de ebben a rendszerben egész egyszerűen nincs más választásunk. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy finnyáskodni tudjunk. Először váltsuk le a kormányt, váltsuk le a rendszert, utána pedig jöhet majd a kiegyensúlyozottabb választások sokoldalúbb képviselettel. Más esélyünk egyszerűen nincs.
jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%

Szegény ember vízzel főz. 26 éven kersztül csak Gyurcsányék és Orbán közül lehetett választani, most végre van egy harmadik lehetőség is.


Nem tökéletes de még mindig jobb mint ami régen volt.

jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!