Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, 2026-ban egységes...

Baloldaliak, 2026-ban egységesen leszavazunk a Tisza Pártra igaz?

Figyelt kérdés

Sajnos a Momentum megbukott, őket sajnálom, a DK-t nem. De ha változását akarunk, akkor szerintem más opció nem lesz.


Illetve mit gondoltok, milyen irányba fog elmozdulni most a politika a következő szűk 2 évben? Meg lesz döntve a Fidesz? A baloldal majd önállóan politizál, vagy szövetkezik a Tiszával?



jún. 29. 12:51
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
44%
Euronewst megvette Orbán, miért nem tetszik neked a forrás?
jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
0%
#21 Ez egy konteó, de ha valóban megvette volna, akkor meg azért nem tetszene.
jún. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
60%
Akkor neked mi a megbízható forrás? Konteohívő és alumínium sapkás, gyíkember hírportálok?
jún. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
#23 Ha a magyar nyelvűekre szorítkozunk, akkor kuruc.info, egyedül ott nem olvastam még szándékos hazugságot. Tudom, te megmondod, hogy az egy hazug náci oldal, mert te ezt anélkül is tudod, hogy valaha megnyitottad volna :D Bezzeg a gyurcsányista oldalaknak bármit vakon elhiszel :D
jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
72%
Ha te kuruc.infót tekinted "megbízható forrásnak" akkor veled nem is érdemes foglalkozni.
jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
0%
#25 Veled már régóta tudom, hogy nem érdemes foglalkozni, hiszen elborult konteókban hiszel. Csak jólesik a magadfajta elvakult gyurcsányistákat idegesíteni :)
jún. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
80%
#26 Ezért nem beszèl senki incel mhmsekkel
jún. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Igen-Igen!
jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
40%
21)Az Euró News hìrszerkesztésébe nincs Orbánnak beleszólása
jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
71%

#1

"Én nem fogok a Tisza pártra szavazni, mivel úgy gondolom, hogy annak nincsen helye ellenzékben, aki 12 évig tudta élvezni a fidesszel járó anyagi juttatásokat, pozíciókat, és előnyöket."

Akkor a komplett ellenzékre sem kellene szavaznod.

jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!