Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, 2026-ban egységes...

Baloldaliak, 2026-ban egységesen leszavazunk a Tisza Pártra igaz?

Figyelt kérdés

Sajnos a Momentum megbukott, őket sajnálom, a DK-t nem. De ha változását akarunk, akkor szerintem más opció nem lesz.


Illetve mit gondoltok, milyen irányba fog elmozdulni most a politika a következő szűk 2 évben? Meg lesz döntve a Fidesz? A baloldal majd önállóan politizál, vagy szövetkezik a Tiszával?



jún. 29. 12:51
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
61%

#4

"Ha lett volna valamennyi tartás benne akkor ő sem vette volna fel a mandátumát, pont úgy ahogy Hadházi is tette."

Nem értem miről beszélsz, Hadházi felvette.

jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
0%
Ha az egész ellenzék követte volna a példáját akkor nem tudták volna őt milliós büntetésekkel erre kényszeríteni. De ezt te is tudod csak még annál is hülyébbnek tetteted magad mint amilyen vagy.
jún. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
70%

#32

Miféle milliós büntetésekkel kényszerítették a mandátumának a felvételére?

jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudod használni a googlet? Keresd ki magadnak vagy ne játszd a hülyét
jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34

Nem az én feladatom a te állításaidra forrást keresni.

jún. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a Tisza fog a Fidesszel koalícióra lépni., ha a DK addig nem lesz erősebb.
jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
44%
Soha, semmilyen körülmények között nem fogok a Tisza Pártra szavazni, mert rosszabbnak tartom a Fidesznél is. MP ugyanaz, mint Orbán, csak primitívebb kivitelben, még erőszakosabb. Olcsó, populista bohóc. Semmi tartalom. Hatalommal a kezében csak rombolni tudna, remélem, hogy soha nem derül ki, hogy igazam van vagy nem, mert rövid úton eltávozik a közéletből. Ha csak ez a kettő van, én nem szavazok senkire.
júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
0%

Egyéniben a legesélyesebb ellenzéki jelöltre teszem majd le a voksom, hogy nagyobb legyen az esélye, hogy nyer, ha viszont nem nyer, akkor azért, hogy a győztes(!)kompenzáció révén kevesebb töredékszavazatot kapjon a Fidesz. 2014 óta nem lenne 2/3, ha a Fidesz a saját választási törvényébe nem írja bele a győzteskompenzációt. De beleírták, pont ezért.


A listáson pedig arra a pártra fogok szavazni, amelyik tetszik.


Bár még kérdéses, hogy konkrétan milyenek lesznek a választási törvények 2026-ban, majd biztos fél évvel a választás előtt ismét belenyúlnak, ahogy szokták.

júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
nincs már bal meg jobb
júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
38) szerintem teljesen felesleges ez a stratégia. Most EP-n a Momentumra szavaztam, mert megérdemelték volna a bejutást. De itt nem is volt nagy tétje a választásnak.
júl. 3. 16:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!