Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kitart a Tisza...

Szerintetek kitart a Tisza Párt lendülete 2026-ig és lesz kormányváltás?

Figyelt kérdés

júl. 1. 12:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
56%
Kitartani kitart, de szerintem kormányváltáshoz ez édes kevés lesz. Esetleg a 2/3 lesz megakadályozva, az is halvány reményekkel.
júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg sajnos nem :(
júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Nem lesz kormányváltás, van 2 millió fideszes aki mindig a fideszre fog szavazni akármi történik.
júl. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
58%

Már most kezdenek belőle kiábrándulni. A pártjával nem igen törődik. Így nem lehet komolyabb változást elérni. A showmankedés ide most kevés.

Annyit ér majd el, hogy Gyurcsány helyett majd lehet magyarozni, azt kész.

Ide olyan érdemi dolog kéne, ami tényleg felrázza a népet, és azt egy milliárdos playboy nem fogja elérni.

júl. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
24%

Itt egyedül akkor lesz kormányváltás, ha 0rbán is azt akarja.

Normális keretek közül, jöhet akárki, ilyen rendszerben lehetetlen lenne.


És, csak halkan jegyzem meg, hogy, ha bárki is akarna kormányváltást a jelenlegi ellenzék közül, a múlt havi választásokra hivatkozván, lehetne követelni az előrehozott választásokat, akár a parlamenti frakciók feloszlatásával is, de, hát abban a rendszerben, ahol az ellenzék őfelsége ellenzéke... semmiféle kormányváltás nem lesz ebben az országban, amig őkegyelme nem rendelkezik erről.

júl. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
12%

Kitart, és megszorítja a Fideszt. Jó esetben le is győzi. De azért ne legyen illúziónk: a választási csalástól elkezdve, a koholt vádakkal történő letartóztatásig sok mindent meg fog tenni a Fidesz, ha veszélyben érzi a hatalmát.

Szerintem ez a rendszer választáson nem dönthető meg. Vagy belülről esik széjjel (ezt csak Orbán halála után tudom elképzelni), vagy utcai zavargások, fegyveres harc (forradalom) árán.

júl. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
5# Szerintem ez nem ilyen egyszerű.. Előrehozott választásokhoz parlamenti többség és a köztársasági elnök jóváhagyása kell, nem?
júl. 1. 12:46
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen
júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
55%

A Tisza párt és MP egy kívülről összehozott és mesterségesen felhájpolt alakulat amit erre a választásra hoztak össze a szponzoraik. Azok akik nemrég ugyanezt csinálták MZP-vel, előtte meg minden választásra másokkal. A momentum most kiesett a pikszisből és helyettük bekerült MP pártja az EP-be, most majd ők fogják ugyanazt csinálni amit eddig a momentumos meg dk-s, mszp-s képviselők csináltak.

MP már ezt sem bírta ki és a tisza pártról semmit nem is lehetett tudni - szándékosan, mert azzal szavazatokat vesztettek volna ha kiderül egyértelműen, hogy ez csak egy momentum 2.0 - vagy azzal is ha éppen mást vallanának, mint amit eddig a momentum csinált.

Valami lesz még a következő 1-2 évben, MP fog szerepelni a médiában meg felszólalgat majd a parlamentben is, de 2026-ra szerezni fognak egy új messiást helyette akit megint nem ismernek még az emberek és megint el lehet róla hitetni, hogy olyan amilyennek elképzelik.

júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
Nem irtam, hogy lennének előrehozott választások, sőt, valószinű, hogy nem lennének, de ettől, még követelni, követelhetnék, lehetne tüntetést szervezni és az elért eredmények alapján, feloszlathatnák a parlamenti frakcióikat. Igy sincs semmi értelme, bent ülniük, azt leszámitva, hogy eljátszák, hogy ez még demokrácia.
júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!