Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, erős, konzervat...

A jobb oldali, erős, konzervatív emberek miért sírják el magukat ha megjelenik a szivárvány az égen?

Figyelt kérdés

Annyira erős a férfiasságuk, a nőiességük, a vallásuk, a nézeteik, hogy egy szivárvány zászló láttán elsírják magukat. Mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy a legnagyobb problémád az legyen, hogy a könyvtárban van egy könyv aminek szivárvány színű a borítója?


Érdekes, hogy engem hetero férfiként valahogy nem zavar ha két meleg sétál az utcán. Nekem nem bántja az egómat és a férfiasságomat, hogy más mit csinál.


jún. 30. 08:43
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Én máig nem értem, hogy lehet az, hogy az egész ifjúságomat a Guns'N'Roses "társaságában" töltöttem el, hogy nem kaphattam el azt, hogy úgy tudjak gitározni, mint Slash?!

Pedig még szerettem is volna.

júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!