Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, erős, konzervat...

A jobb oldali, erős, konzervatív emberek miért sírják el magukat ha megjelenik a szivárvány az égen?

Figyelt kérdés

Annyira erős a férfiasságuk, a nőiességük, a vallásuk, a nézeteik, hogy egy szivárvány zászló láttán elsírják magukat. Mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy a legnagyobb problémád az legyen, hogy a könyvtárban van egy könyv aminek szivárvány színű a borítója?


Érdekes, hogy engem hetero férfiként valahogy nem zavar ha két meleg sétál az utcán. Nekem nem bántja az egómat és a férfiasságomat, hogy más mit csinál.


jún. 30. 08:43
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy tudtam, hogy a fehér, heteró, konzervatív, macsó típusú embereknek megingathatatlan, sziklaszilárd világképük van. Vagy mégsem? 🤔 Lehet mégsem áll olyan erős lábakon ez a világkép? Ajajj fiúk, nagy itt a baj... Recseg-ropog az egész? Pár meleg képes titeket kibillenteni? Akkor itt nagyon nagy gáz van. Én a helyetekben félnék...
jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
69%
#30 ezt hívják túlkompenzációnak: [link]
jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem ők sajátították ki!...
jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Igazság szerint senkinek nem ártottak semmit, nem raktak seggbe senkit, senkinek a gyerekét nem műtötték át, nem rabolnak és nem gyilkolnak.


Mindenki csak arra hivatkozik, hogy "mindenhol ezt mutogatják". Érdekes módon én megválogatom mit nézek és nem mutogatják ezt mindenhol, néha egy-egy filmben van egy meleg pár aztán annyi.


Mondjuk nem is nézek M1-et folyton meg nem hallgatok mi hazánk beszédeket.

jún. 30. 23:23
 35/42 A kérdező kommentje:

Amúgy igen, hetero férfiként barátnővel, mindennel engem valahogy nem ingat meg hogy léteznek melegek.


Nem értem, hogy a jobb oldaliaknak a férfiassága miért ettől függ. Ez valami olyasmi mint hogy a másiknak nagyobb autója van, vagy valaki divatosan öltözik és nem asszonyverő trikóban mászkál? Mondjuk az is igaz, hogy számukra elismerni a mentális betegséget és pszihológushoz menni is buz1s dolog. Itt tart ma a magyar társadalom, ezért lehet velük olyan játékokat űzni amit a fidesz csinál.

jún. 30. 23:27
 36/42 anonim ***** válasza:
30%

#28-29-30-31-32

Úgy néz ki, nem én kompenzálok túl, ugratok egyből mint gyöngytyúk a takonyra. Régen is megvolt a rendszeres ábrázolása a homoszexualitásnak a művészetben, már csak azért is, mert a művészvilág mindenféle deviancia terén eléggé felülreprezentált, csak éppen akkor nem öncélúan, történt a dolog, és ha jól emlékszem talán volt valami akkoriban tabudöntögetőnek szánt film ami két homár cowboyról szólt. De ez akkor egy magamfajta normális embernek kikerülhető volt. Egyszerű volt a helyzet, ilyen alkotásokat nem néztem meg. Most se azzal van problémám, hogy megjelenik a homoszexualitás a képernyőn, hanem annak öncélú, a történethez abszolút nem kapcsolódó ábrázolásával van gondom. Most már tudjuk ki van adva a kvóta hollivúdban, minden "valamire" való filmben kell pozitív karakter agysebész néger, gonosz heteró fehér, és kötelező buzulás. Ahhoz képest hogy a valóságban a népesség 1-2%- homár ezt a felülreprezentáltságot elfogadhatatlannak tartom, mert tudatalattiban arra operál, hogy elfogadja az ember, hogy úgy érezze már ebből áll az egész világ, és ez természetes. Ha valami túlkompenzált, akkor ez az, mivel többnek mutatja magát a valóságnál. És jöttök örökké ezzel a látens marhasággal, gondolom mert azt hiszitek hogy ezzel a pszichológiai trükkel zavarba hozható egy egészséges heteró, miközben köztudott, hogyha a 20. életévét már betöltötte valaki és hetero, akkor 99,9% az esélye hogy az is marad. A fiatalabb korosztály már problémás, mert egy formálódó pszichébe könnyen bele lehet piszkálni, megzavarni a fejlődését, elterelni, ezért is nyomul a pedo hálózat, ami egyben bizonyítja is, hogy ez a két deviancia kéz a kézben jár, ahogy erősödik a homo vonal, az magával erősíti mindig a pedo vonalat, mert mint tudjuk, a homoszexuális csakis a propagandával tud szaporodni, biológiailag képtelen. Az a helyzet nagyjából, mintha a kutyaszar már mintha tudna gondolkodni, azt hinné hogy azért foglalkoznak vele annyit, mert mindenki látens kutyaszarevő, és nem azért mert ha ott marad a játszótéren, akkor egyetlen szülő sem szeretné ha saját maga, vagy a gyereke belelépne, esetleg azzal kezdene el játszani. Az eszébe se jutna, hogy vannak emberek, akik szemét bántja a szemét, és nem érzi jól magát egy piszkos, kutyaszaros rendezetlen helyen.

júl. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:

A homoszexualitás, a biszexualitás nem szaporodik, az van és kész.


Hozzád hány meleg ment oda hogy áttérítsen vagy hány pride vezetett ahhoz hogy végül meleg legyél?


A kormánynak ugyanaz a célja mindennel: rettegjetek.


Rettegj attól, hogy külföldre menj jobban élni, rettegj attól hogy vállalkozó legyél, rettegj a tanároktól és a tanulástól, rettegj a melegektől és a háborútól.


Egy normális, heteroszexuális férfinek nincs oka félni se a melegektől, se semmi mástól mert egy felnőtt ember.


A melegeket kutyaszarhoz hasonlítani meg tipikus démonizálás. Ennyire futja a jobboldaltól...

júl. 1. 08:57
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

"Egy normális, heteroszexuális férfinek nincs oka félni se a melegektől, se semmi mástól mert egy felnőtt ember."

Tévedésben vagy barátom, és úgy néz ki gyerekeid sincsenek, mivel meg se fordult a fejedben, hogy egy megingathatatlan felnőtt heteró csak a gyermekei-unokái miatt foglalkozik az abberáltakkal, különben szó nélkül elmenne mellettük. Egy normális szülő minden téren gondoskodik a gyerekeiről, még az állatvilágban is megfigyelhető, hogy pátyolgatják az utódokat, védik a környezet káros hatásaitól, felnevelik, megtanítják az élelemszerzésre, és csak akkor engedik el, amikor már alkalmas az önálló életre. Nem kell túlspilázni ezt a dolgot, ez természetes, és ösztönös, a fajfenntartás a második legerősebb ösztön a létfenntartás után, mivel így biztosítható a gének továbbadása. Ezért egy egészséges ember már ösztönszerűen védi az utódait mindenféle homár behatástól, próbálja távol tartani tőle, mivel ha elkapja ezt a kórságot, akkor megszakad az élet alapvető folyamata, a gének halhatatlansága ami csak a továbbörökítéssel valósítható meg. A témában különben ajánlom Richard Dawkins: Az önző gén című könyvét. Nem személyesen irtózok egy homoszexuálistól, hiszen ahogy mondtam, vannak érintett ismerőseim akikkel semmi bajom sincs, hanem ösztönösen, és ez az ösztön csak akkor indul be, ha veszélyt érez az utódok tekintetében. Az LMBTQXY...mozgalom, és propaganda ezért elfogadhatatlan számomra, mert nem szól másról mint a saját szaporodásukról a normálisak kárára.

júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
#38 a homoszexualítás nem elkapható. Vagy van, vagy nincs. Ha van, akkor is van, ha nem látják. Ha nincs, élhet évtizedekig börtönben, akkor se lesz jobb egy másik pasi levezetni az energiáit, marok marcsa vonzóbb lesz.
júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Soha nem foglalkoztam ilyesmivel, az viszont hadd ne maradjon már közömbös számomra, amikor elkezd rám nyomulni egy velem azonos nemű és amikor kulturáltan közlöd vele, hogy másként gondolod, akkor nem áll le. Az sincs rendben szerintem, hogy reklámot kell csinálni a nemi identitásból - azt sugallva, hogy az milyen jó (és próbáld ki, milyen jó)! Szerintem furán mutatna, ha a magát normálisnak vélő többség is évente felvonulna félmeztelenül vergődve és dugókat okozva a világ nagyvárosainak főutcáin, belvárosaiban. Tök normálisan is el lehet éldegélni akármilyen nemi identitással, - teljesen felesleges vergődnie bárkinek is és a műbalhét csinálni!
júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!