Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, erős, konzervat...

A jobb oldali, erős, konzervatív emberek miért sírják el magukat ha megjelenik a szivárvány az égen?

Figyelt kérdés

Annyira erős a férfiasságuk, a nőiességük, a vallásuk, a nézeteik, hogy egy szivárvány zászló láttán elsírják magukat. Mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy a legnagyobb problémád az legyen, hogy a könyvtárban van egy könyv aminek szivárvány színű a borítója?


Érdekes, hogy engem hetero férfiként valahogy nem zavar ha két meleg sétál az utcán. Nekem nem bántja az egómat és a férfiasságomat, hogy más mit csinál.


jún. 30. 08:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
18%
Azért mert erőltetik a nagy elfogadást. Fullasztó ez már
jún. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
33%
Hol ki erőltet mit 1#?
jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%
1, ami fullasztó, az telente a magyar fűtés okozta szmogtól duzzadó levegő.
jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
1# Mi fullasztó? Magyarországon van évente egy pride és azon kívül mindent befóliáztok, megszüntettek. A kis hópihe lelkednek ez túl sok, hogy egész évben ez ellen lázadsz?
jún. 30. 09:12
 5/40 anonim ***** válasza:
26%

Én nem lázadok de látni kell hogy ez már rég nem arról szól amiről szólnia kéne.

Az egész egy színtiszta provokáció

A baloldal azért gyengül mert már nem arról szól amiről szólnia kell. Nem az van támogatva és nem úgy. Eredetileg a munkásokat és kevésbé gazdagokat támogatták őket képviselték. Meg persze az egyenlőséget. De ez már egy liberális provokáció nem baloldal. És pont hogy a kis liberálisok a hópihe mimóza lelküek. Nem megyek bele jobban tudod te miről beszélek

Meleg és bzi között van különbség. Az előbbi az normális és feltűnés mentes. Éli az életét nem dörgöli senki orra álla. Normális embereket nem is zavar, fel se tűnik kihez vonzódik

A másik csoport a prájdosok, akik felhívják magukra a figyelmet, erőltetik az elfogadást (a melegek elfogadása alap viszont a provokatív viselkedést normális ember nem fogja elfogadni)

Sőt akiknek alapvetően nincs bajuk a melegekkel ezek miatt lehet egyre ellenszenvesebbek lesznek. Ez pont hogy a melegekkel való kiszúrás ami most megy

Ez a mai liberális világ. Jobboldali meg főleg nem vagyok de ebből a mai liberális világból se kérek

Se jobboldali se fideszes nem vagyok


(Első voltam)


Nyugodtan pontozz csak le

jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
29%

Mert idegbetegek, megszállottak.

A jobboldali politikusok meg ezzel hülyítik a népet.

jún. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
44%
Alap, aki a témában egy csöppet is jártas, hogy az égi szivárvány 7 színből áll, míg a buzzancs szivárvány csak 6-ból. Innen is látszik hogy fogyatékos az egész eszmerendszerük. A jobboldaliak természetszeretők, így mindig örülnek ha egy olyan természeti szépséget láthatnak mint a szívárvány.
jún. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
54%

5, egyedül a magyar kormány foglalkozik ezzel és a kormánypárt MiHazánk.

Senki más. Évente egyszer felvonulnak a melegek, tudható, hogy mikor és, hol lesz, ha nem tetszik, nem mész arra.

Ha nem tetszik, ami a Netflix-en a Disney+-on, vagy a MAX-on van, nem fizetsz rá elő és nem nézed.

Ehhez képest, a magyar kormány hozott homofób törvényt és foglalkozik ezzel a témával naponta.

jún. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
14%
Sajnos a gyakorit a liberálisok lepik el ezért pontoznak le
jún. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
10%

8-as.

Nyugaton is megy a propaganda csak épp fordítva. Ezt nyomják a nagy elfogadást míg a magyar meg az orosz is ellene csinálja a propagandát a nyugat meg mellette.

jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!