Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, erős, konzervat...

A jobb oldali, erős, konzervatív emberek miért sírják el magukat ha megjelenik a szivárvány az égen?

Figyelt kérdés

Annyira erős a férfiasságuk, a nőiességük, a vallásuk, a nézeteik, hogy egy szivárvány zászló láttán elsírják magukat. Mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy a legnagyobb problémád az legyen, hogy a könyvtárban van egy könyv aminek szivárvány színű a borítója?


Érdekes, hogy engem hetero férfiként valahogy nem zavar ha két meleg sétál az utcán. Nekem nem bántja az egómat és a férfiasságomat, hogy más mit csinál.


jún. 30. 08:43
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen egyértelmű a látencia, mert különben nem foglalkoznának ennyit a témával, semlegesen kezelnék az egész dolgot. Eleve nincsen sok meleg, de egyesek mindig kapva-kapnak az alkalmon, hogy egy kicsit megbotránkozzanak. És az a jó ebben, hogy ennyi jutott nekik.. Ennyi.. A gyűlölködés. A melegek pedig továbbra is jól érzik magukat, köszönik szépen, boldogok.
jún. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
30%

#20

Biztos sok emberben vannak elfojtott vágyak, de hogy mindent is, az elfojtott homoszexualitással magyarázzanak a homokosok, azért belátható hogy nem tartható. Bár lehet csak arról van szó, hogyha egy kalapács van kezedben akkor minden probléma szeg, és pont a homoszexuálisok korlátoltságára utal, hogy ezen nem tudnak túllépni. Máskülönben nagyrészt az különböztet meg bennünket az állatoktól, hogy nem vagyunk ösztönlények, és el tudjuk dönteni melyek azok a vágyak amelyeken uralkodnunk kell. A minap erős vágyat éreztem, hogy tutira pofán szeretném vágni a főnökömet, de mégis uralkodtam magamon.

jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
44%
22# A melegeknek marad a homo szex, a homofóboknak meg a gyűlölködés. A melegek kiegyeznek ezzel.. :) Szerintem egy meleg sem cserélne velük.
jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
34%
23# Egyértelmű ki jár rosszabbul. 😉😉
jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
86%
Ez megint egy olyan dolog, amit a Fidesz fel tud használni a sok választási birka hülyítésére. Nem kell ebbe többet belelátni.
jún. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
87%
22# Pofonvágni a főnöködet bűncselekmény, ellenben a homoszexualitás nem árt senkinek sem.
jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
19%

#23

Most lehet hogy korlátoltnak, és bunkónak, gyűlölködőnek tartasz, de korántsem volt mindig így. Voltak, és vannak kapcsolataim homoszexuálisokkal, no nem szexuális, csak olyan hétköznapi, üzleti, tánctanár, stb, és azt gondoltam róluk, lelkük rajta ha nekik ez tetszik, engem különösebben nem zavar hogy a hálószobájukban a csokis bré jön be nekik, különben is így több csaj marad nekem...addig, míg ez nem lesz kötelező. És nem olyan rég jött el a pillanat, hogy úgy érzem kötelező buzulnom, ha másként nem, minden filmben a képembe tolják premierplánban, nem tudok hova nézni, mindenhol ez az LMBTQXY xarság jön szembe, mintha nem is állna a világ másból, és lassan szégyellnem kell magamat hogy a nőkhöz vonzódom, és különben is fehér-heteró ez a létező legkártékonyabb összeállítás a bolygó számára. Szóval ezért utálom a b..ikat, mert egy életellenes halálkultuszt folytatnak, ami ellenére van az evolúciónak, fejlődésnek, és ezt még rám is akarják erőszakolni.

jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
56%
27# Csakhogy ha 100%-ig hetero lennél, akkor totálisan immunis lennél mindenféle LMBTQ dologra. Valamiért mégis érdekel a téma, ezen rugózol itt már egy órája. Ezen gondolkozz el.
jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
50%

nem olyan rég jött el a pillanat, hogy úgy érzem kötelező buzulnom, ha másként nem, minden filmben a képembe tolják premierplánban, nem tudok hova nézni, mindenhol ez az LMBTQXY xarság jön szembe"


Nem, nem arról szólt a sorozat amit néztél. De te csak azt vetted észre, mert téged csak az érdekel. Öreg vagy már, nézd az m1-et inkább.

jún. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
83%
Az is érdekes dolog, hogy akik egy társaságban a leghangosabban buz*znak, nem lehet, hogy azért teszik, hogy nehogy kiderüljön róluk, hogy melegek? Nekem az ilyenek mindig is gyanúsak voltak.
jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!