Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobb oldali, erős, konzervat...

A jobb oldali, erős, konzervatív emberek miért sírják el magukat ha megjelenik a szivárvány az égen?

Figyelt kérdés

Annyira erős a férfiasságuk, a nőiességük, a vallásuk, a nézeteik, hogy egy szivárvány zászló láttán elsírják magukat. Mennyire kell debilnek lenni ahhoz, hogy a legnagyobb problémád az legyen, hogy a könyvtárban van egy könyv aminek szivárvány színű a borítója?


Érdekes, hogy engem hetero férfiként valahogy nem zavar ha két meleg sétál az utcán. Nekem nem bántja az egómat és a férfiasságomat, hogy más mit csinál.


jún. 30. 08:43
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
48%
Mert primitív, kirekesztő tuskók.
jún. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
80%
10, mi az, hogy nyugat? Mi is nyugat vagyunk! Nyugaton élünk.
jún. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert nem biztosak a saját nem identitásukban, elnyomnak magukban valami szexuális elhajlást (gyerekkre gerjednek, saját nemükhöz vonzódnak, stb)
jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
9%
Van akinek még fontos az erkölcs és a morál,tudom ez balosoknak nem sokat mond.Az ország 90 százaléka nem kér a beteges propagandából és abból sem,ahogy nem normális dolgokat normálisnak próbálnak beállítani.
jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
40%
13# Igen, ez állhat a dolog hátterében. Vagy valami mélyen vallásos bigott szekta tagjai, ahol tilos a melegekről beszélni. Vagy neki is vannak meleg hajlamai, gyűlöli magát ezért és a többi emberre vetíti ezt ki. Vagy bizarr fétisei vannak. Családi neveltetés, tipikus kozervatív família, jellemzően egy szigorú, erőskezű, agresszív, macsó, bántalmazó apa karakterrel. Vagy impotensek, vagy egykor melegek voltak, de a sok visszautasítás/ csalódás miatt kiégtek a meleg világban.
jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
94%

14, engem részben vallásos családban neveltek. A szüleim nem vallásosak, de a nagyszüleim, nagybátyám azok. Soha, senkitől nem hallottam azt, hogy a homoszexualitás léte, az bármire is veszélyes lenne. Sőt, még a tényleg vallásos nagyszüleim is azt tanitották, hogy a tettek alapján itéljem meg az embereket és ne a cimkék alapján.

Ez egy templombajáró keresztény nagyanyám tanitása.

jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
76%
14# Jaj, hagyjuk már.. Pont az ilyen nagy erkölcscsőszöknél szokott az lenni, hogy valami irtó nagy gebasz van és csak palástolják ezt a homofóbiával. 13-assal értek egyet, valamit elnyomnak magukban, akár pedo hajlamokat is.
jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%
És aztán ezek a nagy erkölcs császárai leszavaznak a Szájer, Kaleta, Borkai és K. Endre fémjelezte Fideszre.. Logikus, nem? 🤣🤣🤣😂 Kicsit sem zavarja őket a kognitív disszonancia.
jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
18%
Ez valami fétis a homároknál, hogyha valaki nem bírja őket, azt látens, elfojtott homoszexualitással magyarázzák? Én egyszerűen ki nem állhatom őket, mert szememben a halálkultusz zászlaját viszik, és az életemben egy másodpercre se fordult meg bennem hogy a saját nememhez vonzódom. De lehet ezt egy "neves" mellékesen homoszexuális pszichológus simán kimagyarázná, hogy mégis csak homár vagyok.
jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
85%
19, melyiktől lesz kevesebb frusztrált ember, tele elfojtott vágyakkal érzéssekel? Ha fétis, vagy nem fétis?
jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!