Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik kötőjel konzervatívok...

A Jobbik kötőjel konzervatívok, boldog? Van értelmük?

Figyelt kérdés

Nem provokáció a kérdés, főleg, hogy az elsők között voltam (nem tag(!) jobbikos.


Legutóbb azokkal szövetkeztek OGYn akiket elvileg utálnak, meg akik ellen létrejöttek.


Most meg még egyetlen tagot sem tudtak delegálni Brüsszelbe.


Budapesten meg megint közösködtek kerületekben.


Ma reggel végignéztem a várrmegyei közgyűlések összetételét. Azt hiszem, hogy egy vármegyében van 1 db képviselőjük.


Képviselnek ezek valamit még egyálltalán?

Megérte ezt csinálni a Jobbikból?


Szerintem elkéne gondolkozniuk a feloszlatásról, aztán irány Gyurcsány bácsi ölelő keble. Csak a nyilvánvaló lenne "lepapirozva".



jún. 10. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A teljes megszűnés felé tartanak, csak a nevük mint brand miatt kapnak még pár szavazatot.
jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már csak a családtagok és a haverok szavaznak rájuk. :D Vagy már titokban azok sem. :D
jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


😃

jún. 10. 10:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, a gyurcsányista, magyargyűlölő, hazaáruló jobbikot csak tévedésből említetted a valódi konzervatívokkal egy kérdésen belül?

Hogy aki az évek alatt mutatott szereplésük ellenére magyarként a jobbikra bírt szavazni, az vagy tudathasadásos, jól érzi magát a szélsőjobbtól a szélsőbalig bárhol, vagy nem tudja, milyen politikát támogatott és lövése se arról, hogy a turbómagyar jobbik anno jelenlegi féldelíriumos főnökük megbüntetésére alakultak. Aztán --persze, csak véletlenül!--lett belőlük a kommunisták és a szocliberált gyurcsányék ifjúsági tagozata.

jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik a legnagyobb köpönyegforgató párt a magyar történelemben.
jún. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Mit képviselnek?

A te adófizetői forintjaidból kapott havi fizut "képviselik".

Hazájukat, szavazóikat, a párt lelkét, hitüket, a magyarokat határon innen és túl, apjukat-anyjukat nem most, már réges-régen eladták. Mi az hogy! Nagyon is!


Erről már Allahnak az a hű követője, aki a kettős keresztek alatt gyűjtötte az aláírásokat, a porszívóügynök Zázrivecz, a terrorpárti Szürke Farkas IS hosszan tudna nosztalogni, töriórát tartani.

Ő IS. Pont, mint a Mihaszna utódpártba gyurcsányék által átmentett volt jobbikosok, akik vona cipőjének nyomát is csókolták, bólogattak neki, a MAGYAR nemzeti színekbe öltözve, az árpádsávos lobogók mögé bújva a komcsik mellett nyomták a szavazógombot.

A jobbik nem parizerpárti Jakabbohóc alatt volt először az amerikanyalonc baloldal csicskása. Megalakulása óta a kiábránult kommunisták, éééhes proletáááárok és a vörös csillag imádatával már megfoghatatlan fiatalok gyűjtőpártja volt.

Elmosta a Jobbikot a Duna, most felváltotta őket a Tisza: csupán idő kérdése,

hogy a sok "sötétben tartott, szrral etetett" szavazó erre rádöbbenjen. Erre is.

Az meg idő kérdése, mikor jut az ebek harmincadjára a mihaszna-csapat is.

Hasznos idióták, pénzelik őket, míg szükség van rájuk, aztán kukázzák őket, mint elődeiket.

A választóik meg sokadszorra is néznek majd ki a fejükből, pont, mint eddig.

jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves #4 !


Nem tévedésből. Ez JELENLEG a nevük tudtkmmal. "Jobbik - konzervatívok"


Tudom, hogy semmi közük már hozzá. Sosem űznék gúnyt a konzervativizmusból.


Gyurcsányista férgek.

jún. 13. 21:59
 8/8 A kérdező kommentje:

Azta.


Most rájuk néztem. Nem is tudtam, hogy a hivatalos(?) logójuk már ilyen neonkék izé vagy mi?


Leragadtam ott, amikor a Puzsér filózott sz "új logón". Hogy se nem kettőskereszt se nem hesteg. 😀

jún. 13. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!