Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják megszüntetni a...

Miért akarják megszüntetni a kp-t? Mondjuk éjszaka csőtörés van és kijön a szerelő.Hol húzod le a kártyát ha nincs kp-d?

Figyelt kérdés
jún. 30. 06:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
23%

20, nem én rendelkeztem vele, mert, ha valami olyat akartam venni, amit a szüüleim nem támogattak, jobban jártam, ha nem vettem meg.


Senki sem akarja kivezetni a kézpénzt. Önmagában a felvetés is értelmetlen.

Attól, hogy a pénzvilág a kártyás, digitális fizetés irányába tolódik, még nem jelenti azt, hogy ki akarják vezetni a kézpénzt.

jún. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
41%
Kínában a legutolsó piacos néni is mobillal kap pénzt, és ő is azzal fizet. Egy mobil meg már lassan nem drágább, mint egy pénztárca.
jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
83%

"Egy mobil meg már lassan nem drágább, mint egy pénztárca" - nem az az elsődleges kérdés, hogy mennyibe kerül, hanem hogy mindenkitől elvárható-e, hogy megtanulja használni.

Vagy pl. én még középkorú vagyok, de minimalizálni igyekszem az online bankhasználatot, szerintem így biztonságosabb. Van kártyám, és használom is, de pl. alkalmazásokat nem töltök le, nem akarom magam az online térben összekötni mindennel, hanem eseti alapon, amikor úgy ítélem meg, hogy az a legjobb megoldás.

jún. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
86%
Utoljára Revoluton dobtam át hasonló helyzetben a pénzt. Kártyával nekem a nagyobb bajom, hogy bármikor letilthatják… Utazást tönkre tudja ez tenni, hatalom vissza tud élni vele, bank vissza tud élni vele.
jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
28%
Te is alufóliasapkás, tanulatlan, vidéki mi hazánk szavazó vagy?
jún. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
87%
Magyarországon még legalább húsz évig biztosan megmarad a kp.
jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszüntetik a kp-t,(remélem nem) akkor nyilván a szerelőnek is lesz terminálja. Kötelező lesz, illetve a saját érdekében muszáj lesz megoldania.
jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 kürtőskalácska ***** válasza:
29%
De amúgy ha annyira jó lenne ha kivezeték a kp akkor kérlek sorolj fel érveket hogy ez miért lenne jó?
jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarják megszűntetni a kézpénszt.
jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
59%
28, fekete kereskedelem, adózás
jún. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!