Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért akarják megszüntetni a...

Miért akarják megszüntetni a kp-t? Mondjuk éjszaka csőtörés van és kijön a szerelő.Hol húzod le a kártyát ha nincs kp-d?

Figyelt kérdés
jún. 30. 06:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 kürtőskalácska ***** válasza:
37%

Nagyon rosz lenne hogyha nem lenne többé kp több dolog miatt is.


De ti "nagy felvilágosult" emberek majd biztos jobban tudjátok!:D

jún. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
100%
Csipet ültetnek a farpofáinkba, és akkor az lesz kártya helyett.
jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
38%

Senki sem akarja megszűntetni a kézpénzt. Nincs erre vonatkozó törekvés sem. A cash forgalmat akarják átterelni kártyára, mert jobban ellenőrizhetőbb.


Egyébként, meg a válasz a kérdésre:

Külföldön -helyi telefonszámmal rendelkezve- taxiztam és a sofőr csak kp-t fogadott el, nálam meg nem volt, mivel nem használok kp-t. Semmi gond, a sofőr megadta a telefonszámát és fuvardijat ott helyben átblik-eltem neki.

jún. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
57%

Két kislány fagyizni akart és csak kártyával lehet fizetni.

[link]


A gyereknek is legyen kártyája?

Vagy kérje el a szülei kártyáját? Mi akadálya lesz ekkor hogy mittudomén házat vegyen, vagy laptopot, vagy valami drága cuccot?

jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
32%

Külföldön -helyi telefonszámmal rendelkezve- taxiztam és a sofőr csak kp-t fogadott el, nálam meg nem volt, mivel nem használok kp-t. Semmi gond, a sofőr megadta a telefonszámát és fuvardijat ott helyben átblik-eltem neki.


Ezt képzeld el itt, Magyarországon, ahogy Gizike néni bemegy az sztkba kontrollra, de a buszállomás messze van, taxit fogad.

jún. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
80%

14, az én gyerekkoromban, mi gyerekek, nem rendelkeztünk saját pénzzel. A szülő felelősége ezt megoldani és nem a gyereké.

Plusz én nem raknám ki egy social media felületre sem a gyerekemet.

jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
14%
Nem rendelkeztünk saját pénzzel - zsebpénz?
jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
46%

17, kitől kaptad a zsebpénzt? a szüleidtől


egyébként a bűnös nyugaton van erre már megoldás, a szülő kérhet társkártyát a gyerekének és annyi pénzt rak rá, amennyit akar.

jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
0%

15, tudom, ezért tartom Magyarországot máig középkorinak, de legalább a 90-es években ragadtnak.

Olyan dolgoktól "félnek", amik mindenhol máshol, működnek.

jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
50%

kitől kaptad a zsebpénzt? a szüleidtől - és akkor az nem a sajátod volt? Nem te rendelkeztél vele?



A magyar társadalom nem érett rá, hogy kivezessék a készpénzt.

Több generációval később majd talán.

jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!