Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter miért megy 43...

Magyar Péter miért megy 43 évesen diszkóba??

Figyelt kérdés

Eljárt már felette az idő. Lefőtt a kávé.

Mit akar ott a sok fiatal között?

29 éves vagyok és én is itthon ülök inkább. Ez a bulizgatás a 20 éveseknek való, nem a vénembereknek.


jún. 22. 00:12
1 2 3
 1/23 árokpart ***** válasza:
61%
46 évesen szívbeteg vagyok, de elhatároztam, hogy megnézem az alexandriai éjszakai életet amiről Lukács evangélista írt természetesen alkohol nélkül. Most akkor már vénember vagyok ? Hol van leírva, hogy csak 20 évesek mehetnek szórakozni.
jún. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
Én Magyar Péter parti vagyok abszolút, de ezt én sem vágom. Ráadásul közszereplő, 3 gyerekes apa. Ez hiba volt.
jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

Mert hova kellene mennie?


Én nem vagyok Magyar fan, de eskü mellé állok az ilyen Bede féle férgekkel szemben.

jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ok boomer.
jún. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem is azzal van bajom, menjen diszkóba, csak ne viselkedjen erőszakos bunkóként... Inkább az ilyen balhézás a ciki, mint valami lázadó tinédzser.. A csávónak kimaradt a gyerekkora és most lázad mindenki ellen. Ez mind oké, csak ilyen lobbanékony tinédzserkorban leragadt lázadozó valaki ne menjen politikusnak.
jún. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
MZP meg csúszdaparkban törte el a kezét a választások előtt. Úgy csináltok, mint ha felnőtt emberek nem mehetnének el kikapcsolódni, szórakozni, jól érezni magukat. Nem mindenkinek van magánjachtja, ahova kiülhet 10 k.rvával napozni.
jún. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ha kikapcsolódásra vágyik egy felnőtt férfi, akkor menjen ki a műhelybe barkácsolni. Vagy pedig a tópartra pecázni.
jún. 22. 00:45
 8/23 nnnn5555 ***** válasza:
70%
hát így vénségedre, 29 évesen akár már öngyilkos is lehetnél, okosabb már úgysem leszel
jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 árokpart ***** válasza:
76%
7-es Persze és ezt nyílván te döntöd el. Édes Istenem de egyszerű és végtelenül maradi ember vagy. Egyébként 65-70 éves emberek még úsznak, vitorláznak, buliznak, sőt számos üzletember is van aki 70 éven felüli.
jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

Ki mondana nemet, ha sok fiatal elhívna a diszkóba bulizni?


Pedig neki résen kell lennie, óvatosnak, mert már sokan számítanak rá, és bíznak benne. A vad vágyak, és a piszkos játékok kötelező film Magyar Péternek, hogy ne dőljön be a hízelgésnek,kedvességnek, mert lehet a bepalizása volt a cél. Azt mondta, hogy ő mindig ilyen közvetlen lesz az emberekkel, közéjük fog menni, nos ebből egy kicsit az elején leadhatna, mert vadásznak rá, hogy hibázzon.

jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!