Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után egy ilyen ember...

Ezek után egy ilyen ember mint Magyar Péter nem való miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
[link]
jún. 21. 23:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Provokálták.
jún. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

1: érdekes, hogy Donáth Anna nem csinált ilyet, vagy Fekete-Győr, vagy Tordai Bence, vagy...


és ha provokálták? ez az ember miniszterelnök akar lenni 2 év múlva, szerinted alkalmas rá, ha ennyitől elveszti a kontrollt?

jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ittasan mindenki elveszítheti az önkontrolt
jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Azt meg nemlehet bűnéül felróni MP-nek hogy szórakozni jár, fiatal még hagy élvezze az élet örömeit.
jún. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Látod orbánt nem tudják provokálni mert nem megy emberek közé ha mégis akkor a TEK mindenkit lecsekkol csak így mer beszédet is mondani a rajongóinak.
jún. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Bede Zsóti kiprovokálta. Ugye ő ugrott Ákos kocsijára majd kiabált hogy elütött hadházy


Ő vitt bránert Christmas Daddynek és Alföldi Robinak. Egy rohadt börtöntöltelék a tag, de a hatalom nem engedi el.

jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Magyar Péter nem Miniszterelnök, sőt, nem is miniszterelnökjelölt. Még csak nem is miniszter.


Nekik nem ildomos, de emellett mentelmi joguk van.


Önmagábam azt ahogy Magyar Péter kezelte az ügyet, nem tudom elítelni, én mélységesen megvetem az ily folyton kamerázó söpredéket.


Bezzeg ha ellopott volna pár ágazatot akkor mindjárt megválasztották volna, ha nem is momoszterelnöknek mivel azt nem közvetlenül választjám, de minimum főpolgármesternek.

jún. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok MP fan, de kezd über szánalmas lenni, hogy egyeseknek más témája sincs, csak az, hogy MP mikor mit csinált. Ha így haladtok, lassan az alsógatyája lesz a téma, amennyi eszetek van... És akkor még nincs is kampány időszak, képzelem milyen mélyre fogtok süllyedni, ahogy közeledünk a 26-os választáshoz. Lesz még addig MP iszlamista merénylő, anyagyilkos, meg sírrabló is.
jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
38%
Magyar Péter nem alkalmas miniszterelnöknek. Húzzon el végre a politikából, nagyon idegesítő már ez az ember, meg a cirkuszai. Pszichés eset..
jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Engem szimplán untat már ez az egész Magyar Péter story, akár pro,akár kontra, annyira unalmas már az imádóit meg a gyűlölőit hallgatni, annyira sokat gondolnak bele,hogy az valami elképesztő, pedig semmi extra nincs benne, csak egy teljesen átlagos figura, nem értem ezt a nagy hype-ot ami körüllengi. Lassan már ott tartunk,hogy annyira rothad az egész politikai elit,olyan szintű mocsárban élünk, hogy egy félkezű féllábú akárkit előszednénk aki két mondatot képes összerakni,már az is teljesen felkavarná az állóvizet,ennyire ki vannak éhezve az emberek valami történésre.
jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!