Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter egy bukott...

Magyar Péter egy bukott politikus?

Figyelt kérdés
Elképesztő mértékben csökken a népszerűsége a legújabb közvéleménykutatások szerint az incidens óta...

jún. 21. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Milyen incidens?
jún. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Forrás? Gondolom az origó írta akinél 3 hónapja 10X kipukkadt.....
jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem. Fogalmam sincs, hogy egyáltalán költenek e különösebb mérésekre választások után vagy csak írtak egy cikket.

Normálisan átgondolva szerintem hasra esni de tudna úgy, hogy ne lenne valami fröcsögés a propaganda oldalról.

jún. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Az origo mar azt is megirta, hogy Mark Rutte egy libsi sorosugynok, Orban megis ilyen libsi sorosugynokokkel parolazik mostanaban
jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Miféle incidens? Ja a ma hajnali? Képzelem hogy 24 órán belül hány hiteles közvélemény kutatást sikerült összehozni.😅
jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát a tegnapi hülyesége miatt, én nagyot csalódtam. Minek jár ilyen helyekre b+
jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
A többi aktuálmessiás sorsára fog jutni.
jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Tudnál mutatni egy ilyen közvélemény kutatást? Aha szóval a kérdés csak kitaláció illetve vágyálom a fidesznek.
jún. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Igen, nem kell ide karakter gyilkosság, karakter öngyilkosság lesz Petike esetén...is.
jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Ez éppen nőveli a népszerűségét, Trump is hasonlókat csinált, csak ti Jobboldalon nem láttok messzebb az orrotoknál, hogy Magyar Péter folyamatosan palira vesz benneteket, hogy írjatok róla, téma legyen. Még az is előfordulhat, hogy kiveszi a szíjat a nadrágjából, ha egy napig nem foglalkoztok vele.

Szóval Trump technikákat használ..propagandista újságírókat már elküldött melegebb éghajlatra, faképnél hagyott egy riportert az A-tv.


Rendszeresen az ő utcájában muzsikáltok, és nem veszitek észre, hogy mindenből jobban jőn ki, ami emeli az ismertségét, népszerűségét.

jún. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!