Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki az aki Magyar Péter legújab...

Ki az aki Magyar Péter legújabb botránya után is rá szavazna?

Figyelt kérdés

Egyértelmű hogy nem alkalmas miniszterelnöknek Magyar Péter helye az IMEI-ben van.


[link]



jún. 21. 23:46
1 2
 1/11 árokpart ***** válasza:
65%
Mi abban a botrány, hogy jogosan megvédte magát.
jún. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na ez Magyar Péter nőket zaklat, más emberekbe köt bele.


[link]

jún. 21. 23:51
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Bár eddig se szavaztam rá,és továbbra sem vagyok hasra esve tőle, de ezt a szitut nem tartom olyan hű de nagy dolognak, az eddigi impulzív megnyilvánulásai után én nem látok érdemi különbséget. Engem az elejétől kezdve taszít, mint ember, ugyanakkor a véleményével sokszor egyetértek,és valahol hasznosnak tartom,h végre valaki kicsit megszorongatja a kormányt, de egyelőre nem győzött meg, hogy ő sokkal jobb lenne.Viszont sztem akinek eddig szimpi volt, az egy ilyen kis botlástól nem fog kiábrándulni belőle.
jún. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell mindent eltűrni, főleg azt amikor a családját kezdi a provokátor szidalmazni, kiverte a kezéből a telefont, ez igaz, a többi vád annyira vehető komolyan, mint a nadrágszíj.
jún. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%
Hát ez a lufi is hamar kipukkadt.. Nagy kár, hogy ilyen emberek mennek politikusnak.
jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%

"Magyar Péter péntek hajnalban egy belvárosi szórakozóhelyen lazult egy fiatalokból álló társasággal"


Tökegbizható a cikk!


Csak fiatalt nem látni!

jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Rém kínos ez az ember.
jún. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
14%
Ha az eddigi performancait nézzük, igenis gáz az ember, provokatív, indulatos, konfliktuskereső, vádaskodó... Hát meglehet, hogy ha most tartanák a választásokat, a botrányok után az MP-fanok egy hokedlire előbb szavaznának, mint platós ordibálós, buliban balhézós Péterre...
jún. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Ebből is látszik, hogy MP egy bohóc, odatették a kirakatba. Egy politikus nem véletlenül nem jár ilyen helyekre, sajnos tudomásul kell venni, hogy nem élhet átlagos életet. MP nem politikus, hanem báb, ezeket a hülyeségeket magától csinálja, vagy nem kérdezte meg a gazdáját, vagy csakazértis elment.
jún. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Tiszában ettől még van potenciál, viszont lehet, h nem MP-vel kéne folytatni a jövőben.
jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!