Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen elvárásotok van a...

Milyen elvárásotok van a TISZA párttal szemben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ezek közül most ugye, ha itt az idő, heten felmennek Brüsszelbe és belekezdenek a dolgaikba. Akik mindeben részt vesznek, nyilván meg is kapják a bérüket. na, de mi lesz most ezután? Milyen munkát várhatunk el azért tőlük, hogy ott lehetnek, ahol és annyit keresnek, amennyit?


Nekem olyan érzésem van, mintha eddig dobálgatták a mosrákat nekünk az asztalról és hát igazából a morzsák alapján nem igazán tudom megállapítani, hogy ez egyáltalán izlik-e nekem. Magyar Péter is annyit mondott, hogy ügyek mentén szeretnének tevékenykedni. Ennyi erővel a Vonát is beszavazhattuk volna, hiszen nekik erre épűl a politikájuk.


Nem is olyan kölői a kérdésem, mint a "hogy lesz ebből kormányváltás?" Inkább csak az elvárás érdekel. Mi az a pont, amíg azt mondhatom, hogy, na ezek tisztességesen dolgoznak a magyarok érdekeiért ott kint EP-ben.

Tehát mi az a pont, amikor azt kell rá mondanom, mondjuk 2 év múlva, hogy ezek ott voltak, nem csináltak semmit. Sőt, mi az a pont, amikor esetleg lopással lehetne megvádolni őket?


Hogyan látjátok ezt? Mi az elvárásotok? Mit szeretnétek hallani kb 2 év múlva Magyar Pétertől?



jún. 10. 16:43
1 2
 11/11 bbenjoe ***** válasza:
Az elvárásom az, hogy szólítsa meg a fideszeseket és nyújtson nekik valódi alternatívát.
jún. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!