Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan elvárásotok egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan elvárásotok egy fiú vagy lány (akikhez vonzódtok) felé, amit ti nem tudtok teljesíteni (a nemén kívül)?

Figyelt kérdés
Pl. elvárjátok, hogy bátor legyen, de ti nem vagytok azok.

2017. okt. 5. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

igen...??!

én nö vagyok, ö legyen férfi, minden nemnek megvan az ö szerepe, biológiai és lelki sikon is...

ezért nem a saját nemünkböl keresünk... nem?

férfi erös,magabiztos,védö

nö oltalmazo, gyengéd, gondozó....

meg sok sok minden....

ha én egy magabiztos, mégis sebezhetö nö vagyok, mellém egy magabiztos, megrendithetetlen férfi kell, aki vezet, irányit, akit el/be fogadok.

:D ezmár csak igy van :)

azt keressük, ami bennünk hiányzik. legalábbis a legtöbb esetben

meg azt, ami hasonló bennünk.

a hasonlóság és az eltéröség keverékéböl alakulnak ki a tartós kapcsolatok, tanuljunk a másiktol, de közben ne legyen idegen sem.

yin-yang

férfi-nö

2017. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem elfogad így ahogy vagyok ><
2017. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy várjak el tőle olyas valamit,amit még én magam se tudok teljesíteni?

Ez kb olyan mintha a rendőr azt mondaná neked,hogy ne vezess részegen,de ő ezt nem tudná betartani.

#1 a férfi legyen védő,a nő oltalmazó...ezek szinonímák.

"Férfi kell aki vezet" mégis a legtöbb családban a nő az,aki irányít. Ha ellentétek kerülnek össze,az csak feszültséget szül. Minél nagyobb az ellentét annál nagyobb a személyek közti feszültség.

2017. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nincs.

Én annyit várok el, hogy legyen hűséges, szeressen, legyen okos és humoros. Ezek rám is igazak, szóval nincs semmi plusz elvárás magamhoz képest.

2017. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

U.I.: a jin-jang nem az ellentétekről,a jó-rossz vagy épp a férfi-nő kapcsolatról szól,hanem az egyensúlyról.

"Fontos megemlíteni, hogy a divatos nézet szerinti nő és férfi megkülönböztetés nem egyenértékű a jin és jang lényegiségével "

Idézet a wikiről.

#3 as vagyok.

2017. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen szép :) habar en ezt nem tudom teljesiteni :')
2017. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akaszkodjon rám, mindig keresse a társaságom, ne akarjon egy percig sem nélkülem lenni. Ezeket érzelmi ingerek hiányában nem lennék alkalmas kifejezni.
2017. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!