Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen elvárásotok van a...

Milyen elvárásotok van a TISZA párttal szemben?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ezek közül most ugye, ha itt az idő, heten felmennek Brüsszelbe és belekezdenek a dolgaikba. Akik mindeben részt vesznek, nyilván meg is kapják a bérüket. na, de mi lesz most ezután? Milyen munkát várhatunk el azért tőlük, hogy ott lehetnek, ahol és annyit keresnek, amennyit?


Nekem olyan érzésem van, mintha eddig dobálgatták a mosrákat nekünk az asztalról és hát igazából a morzsák alapján nem igazán tudom megállapítani, hogy ez egyáltalán izlik-e nekem. Magyar Péter is annyit mondott, hogy ügyek mentén szeretnének tevékenykedni. Ennyi erővel a Vonát is beszavazhattuk volna, hiszen nekik erre épűl a politikájuk.


Nem is olyan kölői a kérdésem, mint a "hogy lesz ebből kormányváltás?" Inkább csak az elvárás érdekel. Mi az a pont, amíg azt mondhatom, hogy, na ezek tisztességesen dolgoznak a magyarok érdekeiért ott kint EP-ben.

Tehát mi az a pont, amikor azt kell rá mondanom, mondjuk 2 év múlva, hogy ezek ott voltak, nem csináltak semmit. Sőt, mi az a pont, amikor esetleg lopással lehetne megvádolni őket?


Hogyan látjátok ezt? Mi az elvárásotok? Mit szeretnétek hallani kb 2 év múlva Magyar Pétertől?



jún. 10. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Valami olyasmit várok amit eddig a momentumosok csináltak, hogy megakadályozzák hogy az uniós pénzek a fideszes zsebekben landoljanak. Ha ez sikerül, én már elégedett leszek velük.
jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Én csak azt tudom, hogy ha ugyanazt csinálják, mint a Momentum, akkor ugyanoda is fognak jutni. Szóval sok sikert nekik!
jún. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyen gyűlölködő mint a Fidesz, ne álljon Putyin mellé, és ami jó azt tartsa meg, ami rossz azon meg javítson. 🙂😉🙂
jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Legyen méltó Tisza Istvánhoz.
jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tartsa meg a vármegye bérleteket az egykulcsos adót stb, de legyen független a közmédia és nem ennyire elfogult mint most,meg ilyenek.
jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Ők nem azt fogják csinálni ott, amit a magyarok érdekei diktálnak, hanem azt, amit az Ő érdekei diktálnak.

Akik a magyarok érdekei mentén dolgoztak ott, azokat már kiütötték onnan.

jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Az EU-ban tegye ezt?

jún. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%

#1 Te most komolyan azt hiszed, hogy ezen fognak dolgozni? Akkor fel is rajzolták a hátukra a célkeresztet, hogy: "lám lám, újabb hazaárulók".


A Momentum is pont ezért esett ki. Ezen kívül semmi mást nem tudtak felmutatni, és csak a brüsszeli seggnyalás.


Értem én hogy van egy szűk rétek, aki azt hiszi (mert olyan ostoba vagy fiatal?), hogy a Fidesz nem tud lopni, ha nem jönnek az EU-s pénzek, de ki kell hogy ábrándítsalak, ami kell nekik, azt elveszik az adódból. Szóval nemhogy jobb nem lesz nekünk ha nem jönnek az EU-s pénzek, hanem sokkal rosszabb...

jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az emberek 99,9%-ának fogalma sincs, hogy mi zajlik az EP-ben, évente 1-szer, talán 2-szer feljön egy téma a kormánypropaganda oldaláról, amit jól félre lehet magyarázni és hergelni vele. De ennyi.


A TISZA-val szemben az a legnagyobb elvárásom most, hogy

AD1: Tartsák meg a józan kommunikációjukat, ergo ne kezdjenek el migránsozni, se lmbtq-zni, se olyan elszólalásokat megengetni maguknak, ami kontextusában okésak, de kiragadhatók (lásd MZP esete).

AD2: Adjanak teret és népszerűséget más tagjaiknak is, ne Magyar Péter egyszemélyes pártja legyen.

jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Verje szét épp úgy a Fideszt,mint most az ellenzéket.

Kevesebbet hazudjon,mint a kedves kormányunk.

Már elégedett leszek.

jún. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!