Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetésén, már...

Magyar Péter tüntetésén, már lényegesen kevesebben voltak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még a teret se töltötte meg

jún. 8. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 Pombe ***** válasza:

#70: "Ez itt nem a te különbejáratú fórumod, itt ne küldözgess el senkit."


És még te beszélsz szövegértelmezési problémákról.. :D


Nem küldtelek el, hanem megkértelek, hogy ha nem érdekel a téma, húzz innen! Nem a témához szólsz hozzá, csak fröcsögsz, és önmagadat ajnározod. Ez a melledet verő trollkodás történetesen tényleg ütközik a fórum-szabályzattal.


#70: "Nem veszed észre azt, hogy ez a véget nem érő szövegelés magadon kívül nem érdekli azokat akiknek szánod?"


Nem veszem észre. Minden válaszomat válaszra írtam. Ha színészkedés a kedvenc témád, akkor menj ilyen jellegű iskolába kihasználni a tehetségedet.


Öreg! Nem veszed észre, hogy te vagy itt eddig az egyetlen, aki offolsz jó fideszes agitátorként??? A kérdéshez kapcsolódó infókról lehetett itt eddig olvasni végig, és erre idejössz rinyálni. Mi a franc bajod van azzal neked, hogy hova és mit írok? A topik pont ezért van, hogy kiírjuk magunkból azt, amit akarunk, és neked ehhez semmi közöd, és hullára semmiféle jogod nincs arra, hogy a témához nem kapcsolódóan igazgasd itt az embereket! Ha ilyen mindenkit irányítgatni akarsz a környezetedben típusú leküzdhetetlen kényszerbetegségben szenvedsz, akkor hidd el, ehhez nem itt kell keresned a gyógyulást.


Kinek érzed te itt magad, hogy önkényesen kioszd magadra a bölcs moderátor szerepét és kitilts innen szövegeket?


Még egyszer! Senki nem kényszerít a szövegek olvasására, de te se kényszeríthetsz itt senkit arra, hogy mit írjon ide, és mit nem!


Ahhoz képest, hogy nem érdekelnek a beírásaim, állandóan velem foglalkozol, mintha remegve várnád a folytatást... Bocsika! Biztos, hogy otthon minden rendben van?



"Nem veszed észre azt, hogy ez a véget nem érő szövegelés magadon kívül nem érdekli azokat akiknek szánod?"

jún. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:

Én állandóan írok ide? Hülye vagy, vagy fogyatékos? :D Írtam talán 3-4x ma meg tegnap.


Ja olvasd már el a kérdést ott fent . Segítek : Magyar Péter tüntetésén, már lényegesen kevesebben voltak. Mi lehet az oka?


Na melyik végtelen agymenésed válaszolt erre a kérdésre, ha már offolással vádolsz ? :D Itt te offolgatsz és trollkodsz.


Örülj, hogy valaki reagál rád, és ezzel felhúz, aztán írhatsz tovább kilóméteres sorokat , ez lefoglal legalább és addig sem a családodat terrorizálod :D

jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 Pombe ***** válasza:

"Én állandóan írok ide? Hülye vagy, vagy fogyatékos?"


Igen az vagy. Nem azt írtam, hogy neked írok, hanem hogy mindig válaszokat írtam válaszokra, vagyis nem csak magamnak írogatok.


Bizonyára tök véletlen, de valahogy rólad ez jutott eszembe... A becslések szerint honunkban minden negyedik ember ilyen-olyan mértékben funkcionális analfabéta (a betűket ismeri a delikvens, le tudja írni és össze tudja olvasni őket, azonban az olvasott szöveget különböző mértékben, vagy semennyire sem tudja értelmezni).


Na, ez csak széljegyzet volt... :D


#72: "offolással vádolsz ?"


Vádollak??? Semmi mást nem csinálsz csak arról oktatsz itt ki engem, hogy kinek írjak és kinek ne, és szerinted ki olvas itt, és ki nem! TE OFFOLSZ!

Éppen most is ezt csinálod, és éppen most is engem belekényszerítesz ebbe!


Vagy nem vagy az eszednél... Bocs!, de nem engedsz másra jutni veled kapcsolatban már oldalak óta.


#72: "Na melyik végtelen agymenésed válaszolt erre a kérdésre, ha már offolással vádolsz ?"


Nézd, ha te kényszerbeteg módjára azt hiszed, hogy mindez csak a Fideszeseknek szólhat, arról én nem tehetek. Ad1, írtam és bizonyítottam, hogy a történelemutálat nem biztosan csak téged jellemez, és az se biztos, hogy mindenki lihegve úgy ágynak esik 3 szó olvasása után, mint te, ráadásul ilyen nagyon mások, mint te, pártállástól függetlenül is lehetnek. Tudom, hogy számodra mindez felfoghatatlan, de akkor gondold azt, hogy én egy ilyen téveszmében szenvedek gyógyíthatatlanul.


Ad2. Mindaz amiről vita nyílt itt, továbbá szólhatott nagyon is az olyan inkább ellenzék felé hajlóknak is, akikre M.Péter előző Bp-i tüntetése után nagyon is hathatott a Fidesz propaganda, a Fidesz békemenet hamis üzenete, ami szabadkezet ad egy véreskezű diktátornak, Putyinnak.


Amikor láttam, hogy tényleg kisebb nép gyűlt össze a Hősök terén, mint Péter koma előző tüntetésén, akkor bizony ez jutott ez eszembe rémülten, mint egyik nagyon is lehetséges komponensként az okok közül (a komponens szónak majd nézz utána), és az is, hogy belefáradtak az emberek a politikába.


Amiket írtam, az nagyon is arról szólt, hogy ne adják fel, és vértezzék fel magukat ismeretekkel, és ha ez megvan, akkor rájönnek, hogy nagyon is Magyarország a tét, és az, hogy szakadunk le Európáról és oldalazunk a diktatúrák felé.


#7: "ez lefoglal legalább és addig sem a családodat terrorizálod"


Arcod aztán van, nem kicsi! :D


Idejöttél, elkezdtél tombolni, lerohantál a totál értelmetlen, felesleges kioktatási kényszered szülte megjegyzéseiddel, a témát még csak minimálisan se érintve, elkezdtél személyeskedni, minden ok nélkül sértéseket vágni a fejemhez...


Figyuszka! Súlyos önértékelési problémákkal küszködsz, és már említettem, hogy azzal semmire se jutsz, ha állandóan a saját hibáidat kened rám, közben valami latens pszichotikus szerelmet érezve irántam. De legalább látod ezeket a problémákat, és ez igazán biztató.


Még egyszer javasolnám, hogy a megfelelő szakember kezében keresd a megoldást, és ne itt!


Ha gyógyultan visszajöttél, akkor próbálkozz ismét egy építő jellegű vitába bonyolódni, aminek a kizárhatatlan feltétele, hogy ne velem, és elsősorban ne a magad dicsőítésével foglalkozz, hanem vagy a témához szólj hozzá, vagy ahhoz a történelmi, politikai, vagy közéleti eseményekhez, amikről itt eddig szó volt, és amik egyikében se szerepeltél te.


#72: "Örülj, hogy valaki reagál rád"


Már megint félreértettél. Amikor azt írtam, hogy ha nem bírod a témát, akkor húzz innen, és ez nem az euforia megnyilvánulása volt a részemről, és nem annak a jelzése, hogy miattad bennem szétáradt az endorfin, a dopamin és a többi boldogsághormon (bármennyire is ebben reménykedsz), hanem hogy unszimpinek tartalak, erőszakos fidesz agitátornak, aki csak rombolni jött ide. Ergo, mindez azt jelenti, hogy egyáltalán nem örülök egyik nekem szánt megjegyzésednek se.


Capisci?


És nagyon kérlek, HAGYJÁL BÉKÉN AZ ŐRJÖNGÉSEDDEL! Szerintem erre se kíváncsi senki, olyannyira, hogy még én se. :D

jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 Pombe ***** válasza:

@72


Ja...


Felesleges már úgy vergődnöd itt, mint a seprűjét vesztett boszorkány a porszívón... :)


Már nyugodtan leszállhatsz rólam, hiszen teljesítetted a célt. Az alaposan alátámasztott kritikák és történelmi tények már a háttérbe szorultak miattad a topikban, vagyis a legutolsó oldalakon szereplő átkozódásaid és légből kapott inszinuációid egyikéről se fogja senki azt hinni, hogy itt bármi fontosat megtudhat arról, hogy a Fidesz mivel vezethette úgy félre a népeket, hogy kevesebben mentek ki a Hősök terére.


Győztél. Elismerem. Páááá...

jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!