Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetésén, már...

Magyar Péter tüntetésén, már lényegesen kevesebben voltak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még a teret se töltötte meg

jún. 8. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
Lakmusz független? Szélsőlibsi hazugsággyár :D ott voltam szóval nekem senki nrm fogja behazudni hogy nwm 100ezer felett voltak békemeneten. Főleg nem balosok meg tiszavirág életűek. Ha látom hogy esik az eső és odajön valaki adatokkal hogy nemis mert éppen süt a nap száraz az idő akkor is kiröhögöm ha erösködik ,akkor pofán is verem.
jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
Hàt jelenleg a fidesz a libsi, hogy egy meleg fõpolgármester jelöltet indít ;). Am ott van fènyképekkel levezetve és 3,5ös sûrûséggel szàmolva. Ami elèg magas sûrûsèg, szerintem ennél kevesebb volt, fõleg a szélein. A 300-500 ezer ember teljesen irreàlis amit a fidesz hazudik. Ès szted miért nincs olyan drónfelvètel amin pontosan làtszik a tömeg eleje és vége? :D félnek a fideszesek h kiderülne az igazsàg.
jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:

"de buszokkal szállították"

Gyalog kellett volna jönniük, mint a középkorban?

jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 Pombe ***** válasza:

#6: "Ott még szakadó esőbe is kimentek az emberek, mert emberek voltak"


Elképesztő, hogy az orbáni propaganda hova süllyeszti le az emberi erkölcsöt...


Ha a békemenet hangosan elítélte volna az orosz agressziót, amelyik tömegsírokba lövi az ukrán népet, és követelte volna Oroszországtól, hogy azonnal álljon le, és kezdjen béketárgyalásokat, mellesleg megjegyezte volna, hogy az EU és Amcsi is törekedjen a békekötésre, akkor még azt is mondtam volna, hogy ez így rendben van (nem a tényszerűsége, csak a szellemisége, mert persze az EU is mindig békét akart).


De Orbán "békéje" azt követeli, hogy az ukránok ne kapjanak fegyvert, tehát egy lerohant-, semmiről se tehető ország totálisan jogos és tiszteletreméltó szabadságharcát a pszichopata tömeggyilkos Putyinnal szemben fejezze be. Követeli, hogy önként tegye a kezét Putyin rabláncába, azzal az undorító álságos javaslattal, hogy ez csak megmenti az életüket.


Még egy óvodásnak is totál nyilvánvaló lenne, hogy ez a békemenet nem a békét szolgálja, hanem egyértelműen a Putyin nevű zsarnokkal való szövetséget deklarálja, és egy nép szabadságharcának az ellehetetlenítését!


@Koma! És abba belegondoltál a nagy emberségedben, hogy mi van akkor, ha Putyin a fegyvertelenül maradt ukránokat sokkal könnyedébben lerohanja, és könnyedén eljut így a Magyar határhoz? És belegondoltál abba a nagy emberségedben, hogy ott kárpátaljai magyarok élnek??? Gondolod, hogy elég lesz, ha ott ők azt kiáltják a véreskezű Putyinnak, hogy magyarok vagyunk, és ő kikerüli őket?


És abba a nagy emberségedben nem gondoltál bele, hogy ha Putyin itt lesz a határainknál Orbán kierőszakolt "békéje" miatt, akkor ezzel kiderült, hogy Orbán egyszerűen szolgaian teljesítette Putyin véreskezű diktatórikus tervét???


Orbán szerint 24 óra alatt lehetne véget vetni a háborúnak, és nem Orbán a teljesen idióta, hanem az, aki ezt beveszi, és ő tudja, hogy a teljesen meghülyített rajongói ezt fogják tenni. Szerinte a hősiesen ellenálló szabadságharcosokat kellene megzsarolni azzal, hogy addig nem kapnak fegyvert, amíg nem ülnek tárgyalóasztalhoz.


Mintha a Putyin nevű zsarnok minden pillanatban várná a békekötést, és minta ebben a háborúban nem a gazember Putyin lenne a totálisan bűnös, hanem a szabadságukért küzdő ukránok!!!


Ide jutott Magyarország!


Basszus! Putyin azért ment oda, hogy elfoglalja Ukrajnát! Az egészet!!! Hülye teljesen ez az Orbán??? Nem, csak tudja jól, hogy mivel szolgálhatja ki tökéletesen Putyin hódító terveit, és ide akarja hozni az oroszokat a határainkhoz, és te meg ezt szorgalmazod a nagy emberségeddel.


Te szó szerint a békeakaratoddal a totális gonosz előretörését támogatod, és a jó elpusztítását. Még egy óvodás is átlátná az Orbán-Putyin paktum céljait, de nektek teljesen elvette az eszetek az orbáni álságos békeszeretet vakbuzgó követése.

jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
Igen a 3-5száz ezer az is hazugság.De a 50-70 ezer is.Nagyjából 150-200 ezer volt. Ezek a tudományosnak hazudott számitások semmit nullát nem érnek mind propaganda hazugság.Ballibsi és fideszes is.Mivel ottvoltam tudom mi volt nekem senki nem fog kreált adatokat hozni ami meggyőzne és igen le fogom hazugozni akármilyen média.
jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:

"Mivel ottvoltam tudom mi volt"

Aha, szóval te voltál az, aki névsorolvasást tartott, hogy kiderüljön, hányan vagyunk!

:DDD

jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 Pombe ***** válasza:

Gyerekek!


Most komolyan! Felnőtt értelmes emberek voltak a békemenetben!


Még egy óvodás is értené, hogy az az óvónéni nem normális, és messze nem békeszerető, aki két másik óvodás vad verekedését látva kijelenti, hogy annak a félnek kell békét kötni, aki békésen homokozgatott, és lerohanta őt az agresszív mindenkivel verekedő nagydarab óvodás, amelyik állandóan a testi fölényével visszaél.


Sőt! Az óvónéni közben nem akar segíteni a gyengébb, semmiről se tehető kis óvodásnak, és szerinte ez a békét fogja elősegíteni!


Hogy hülyülhetett le ilyen szintre az országunk fele???? :(((


Sőt, az óvónéni az esetet úgy adja elő, hogy hagynia kellene magát verni a kis óvodásnak, és elkezdi egyenesen zsarolni azzal, hogy ha nem hagyja magát verni, akkor nem engedi a többi kis jobb érzésű óvodást odaszaladni, akik a védelmére sietnek, és békemenetet szervez az oviban, ahol egy szóval se említi, hogy a gonosz nagydarab óvodás kezdte az egészet, hogy ő a gonosz agresszív, hanem a békemenetet arra tanítja, hogy hibáztassák a kis áldozat segítségére sietőket, és őket hibáztatja a verekedés elhúzódása miatt.


IDE JUTTATTTA AZ ORBÁN propaganda az országunkat! Mi vagyunk ez az óvónéni... Gratula... :(


Bármelyik magyar szülő ilyet tapasztalna, mindegyik, de mindegyik ki lenne akadva az óvónénin, és azonnal követelnék a kirúgását, és a gonosz óvodástól féltenék a saját gyermekeik épségét, és követelnék, hogy azonnal vigyék pszichoterapeutához.


Ezeknek a magyar szülőknek az orosz-ukrán ügy esetében viszont mintha totálisan elment volna az eszük, és valahogy a nagydarab óvodást védik, és azt nevezik embertelenségnek, ha valaki nem a zakkant agyú óvónéninek adnak igazat.


Hát, kész... :D

jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:

"két másik óvodás vad verekedését látva"

Ennél sokkal bonyolultabb, amiről szó van. Eleve nem most kezdődött a verekedés...

www.youtube.com/watch?v=X86K9ed0vQw&t=

jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 Pombe ***** válasza:

@26


Én úgy gondolom nem játszadozni kell a tényekkel, hanem elfogadni.


[link]


Úgy vélem, azért ez többé kevésbé objektív. Szerintem is a békemenetben olyan 200000-en biztosan voltak, talán többen is.


Csak nem tudom, hogy ennek milyen jelentősége van. Egyrészt óriási erő és gazdasági háttér áll a kormány rendelkezésére, amivel nyilvánvalóan sikeresebben tudnak megmozgatni embereket, másrészt eza tömeg az értelmes ember számára csak nyilvánvalóbbá teszi, hogy milyen mértékben kell szégyellnünk azt, hogy magyarok vagyunk. Jobb, ha ezzel vagyunk tisztában, mintha azzal áltatjuk magunkat, hogy Magyarország a józan és erkölcsösen gondolkodó emberek hazája.

jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 Pombe ***** válasza:

#28 "Ennél sokkal bonyolultabb, amiről szó van."


Nem bonyolultabb. A linked nem működik. Gondolom tele van a szokásos hazugságokkal, hogy 14000 orosz nemzetiségit irtottak ki az ukránokkal, hogy csak úgy kipattant a fejükből a gondolat, hogy oroszokat utáljanak...


Nagyon egyszerű a helyzet. A Putyini hazug propagandát átveszi egy az egyben az orbáni is, aminek az a célja, hogy minél jobban befeketítse az áldozatot, hogy a magyar emberben a szánalmat a leigázottal szemben kiirtsa. Putyinnak semmi oka nem volt háborúzni, csak neki egyszerűen Oroszország befolyásának zsugorodása fáj, és az hogy szerinte Gorbacsov hibája a Szovjetúnión belüli területek leszakadása Orosz Anyácskáról. Putyin ezért utálta Gorbacsovot, a temetésére el se ment. Putyin egyszerűen egy pszichopata zsarnokként ismét vissza akarja állítani az orosz birodalom fényét, és ezért tömegével gyártja a sosemvolt indokokat, hogy azok okán hódíthasson.


Ez minden hódító zsarnoknak mindig is a jól bejáratott módszere volt, amióta a világ-világ.

jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!