Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetésén, már...

Magyar Péter tüntetésén, már lényegesen kevesebben voltak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még a teret se töltötte meg

jún. 8. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 Pombe ***** válasza:

#43: "Ilyenkor jön a szokásos "nácizás" tipikus libsi duma."


Ja... amúgy, gondolom, ezt nem szoktad felróni a másik nagy példaképednek, Putyinnak se: "Nem lesz béke Ukrajnában, amíg el nem érik az ország nácimentesítését és demilitarizálását"


Nem vagy te egy kissé hipokrita? Álszent - ha a szót nem értenéd... :D


Amúgy mit értesz a libsi alatt? Mindenki, aki mer veled vitába szállni egy politikai helyzettel kapcsolatban? A Fidesz szerint mindenki baloldali, aki nem Fideszes. Bár én úgy értelmezem a te libsi szavadat, hogy rohadjak meg ott ahol vagyok, legyek akárki és bármi is. Gondolom a bevásárló központban is azonnal libsi lesz az eladó, ha árvitába keveredtek... :D


#49: "56-nak semmi köze nincs Ukraja-Orosz háborúhoz, a kettő teljesen más."


Figyuszka! Ha a saját lelkiismeret furdalásod már depresszióba hajlik, akkor inkább a triciklikus antidepresszánsok fogyasztását javasolnám szakértői felügyelet mellett, ahelyett hogy bornírt ökörségek kiböfögésével kábítanád magad.


Amúgy téged nem nyomasztanak az ellenérvek hiánya a riposztjaidból? Mégsem depreszziós vagy te, csak egyszerűen szeretsz értelmetlenül össze-vissza süketelni, ahogy azt tanultad is Orbán vezértől. Na, akkor eme kedvező diagnózis után megnyugodhatsz.


Nem vagy te beteg, se libsi, se semmi más, csak egy hétköznapi hülye. :D


No! Miért is más a két helyzet? - ezt valahogy nem fejtetted ki... Ugye nem akarsz kábítani a proxy-háborús marhaságaiddal, amivel jobb híján mások segítőkészséget akarjátok gonoszságként eladni, mint egy nagypofájú lecsúszott nepper? - mélységesen hallgatva közben arról, hogy a diktátor Putyin robbantotta ki totál értelmetlenül a háborút. Nyugtass meg, hogy te nem jársz rá a Fidesz verbálisan is szervezetbe juttatható pszichedelikus szereire?


#49: "ott ukránok voltak akik bevonultak tankokon Szovjetunió nevében :) csakszólok."


És ennek a mai Ukrajnához és az ukrán embereknek mi köze van? Mi is bevonultunk nem egy helyre, amit az ott lakók rohadtul nem szerették volna. Akkor innentől kezdve jogos volt, hogy 56-ban senki se segített nekünk? Ukrajnának nem lehet jogos szabadságharca, akármit is tett régen?


Amúgy nem gond, hogy akkor Ukrajna még a Szovjetunó egyik tagállama volt? A szovjet birodalom adta ki a parancsot, és olyankor senki számára nem volt lehetőség az ellenvetésre. Most ezért jogosan állunk rajtuk bosszút, hogy megakadályozzuk irányukban mások segítőkészségét? Ekkora állatságot még a Fidesz se mer publikálni. A Fideszes szatellit hírforrások nem ám a véreskezű Putyint ítélik el, hanem egy merész fordulattal a semmiről se tehető áldozatot, és ez a minden ízében erkölcstelen propaganda, ebben az esetben is működik.


Végül jegyezzük meg a történelmi hűség kedvéért, hogy ez az ukránok általi megszállás szimpla legenda, és annak a Fidesz általi terjesztése meg undorító hazugság, de hát mi mást is várhatnánk tőlük?


A minket lenyomó orosz sereg egy részét a Szovjet vezetés (és nem az ukrán), az Ukrán SzSzK területéről vezényelte magyar földre, azon egyszerű okból, mert az volt a legközelebb ütőképes seregük, és ebből született az a magyar legenda, hogy akkor ezek mind ukránok voltak. Ugyanakkor az általunk legjobban megsorozott részlegüket, a 33. gépesített gárdahadosztályt meg Romániából vezényelték oda. 707 itt elesett orosz katona adataival rendelkezik a magyar nyilvántartás, és ebből 424 SzFSzK-s volt (Oroszországi Szovjetköztársaság, Oroszországi Föderáció), és jóval kevesebb volt az Ukrán születésű, de igazándiból a többiek is mindenféle más helyekről származtak, vagyis az általad tényként kezelt dologról már megint kiderült, hogy szimpla rágalmazás.


[link]


Persze egy Fideszesnek mindig az egyszerű út a járható! Amit Orbán vezér mond, az úgy van, az maga a kikezdhetetlen tökély, ellenőrzésre nincs szükség! A lényeg az, hogy az ukránokat démonízaljuk, ha hazugság, ha nem... tök mindegy! :D

jún. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:

Ember, nem gondolod, hogy itt cáfolgatni fogom ezt a végtelen hosszú süketelést tételesen? Minek? Mitől lenne ettől jobb nekem ?

Alapvető dolog, hogy senkit nem érdemes győzködni, főleg nem egy láthatóan elvakult fanatikus magát belelovalló egyént. Hagyni kell a fenébe, nekem nem lesz olcsóbb a kenyér tőle, ha itt cáfolatokat írok, amire te rátrompfolsz ellenválaszt és így a végtelenségig. Nekem megvan a magam igaza, a szerint szavazok és , hogy ki mit gondol, egy idegen arctalan valaki, az nem érdekel, nem rendít meg egy cseppet sem. A te világod nem az én világom.


Ja és hogy örülj: a Fidesz győzött hiába is minden duma, sőt 2/3-a lenne ha most nem Ep lenne hanem parlameni :D a győztesek írják a jövőt és a történelmet, a siker az egyetlen fokmérő.

jún. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 Pombe ***** válasza:

#49: "Ezt a showműsort kinek tartod amúgy itt?"


Neked. Leírtad a véleményed az Orosz Ukrán háborúról, én meg neked az enyémet.


Én azt szoktam meg egy értelmes vitapartnerrel szemben, hogy az általában képes oda eljutni a tények tudomásul vétele után, hogy hoppá, erről nem tudtam, ez így tényleg más, az tényleg hazudott, emez tényleg ferdített, vagy az tényleg igaznak tűnik... Szóval aki egy hétköznapi normális, nem elvakult ember, aki nem kap ideggörcsöt attól, ha kiderül, hogy a valóság nem az, amit ő valóságnak képzelt.


Te azonban ezzel kijelented, hogy nagy ívben tojsz minden érvemre, sőt, úgy csodálkozol, mintha nekem kéne előre tudnom, hogy te egy rendíthetetlen fanatikus Fidesz-hívő vagy, és kellene tudnom, hogy a te agyad már totálisan befogadóképtelen a Fidesz kritikákra, vagyis én vagyok a hülye, hogy mertem reménykedni egy értelmes és építőjellegű vitában, amikor tudhattam volna előre, hogy számodra Orbán és a Fidesz az isten, és mint ilyenek, tök mindegy, hogy rosszak, vagy jók, vagy hazudnak, vagy igazat mondanak, számodra akkor is Fidesz a végső nyerő állapot!


Volt idő, amikor rálegyintettem, hogy talán a Fidesz jó lesz, de baromi nagy hibát követtem el. Nálad más a képlet! Már a génjeidbe égett, hogy csak a Fidesz lehet a jó, és te is legyintesz, csak goindolkodás nélkül minden mnásra. És még el is várod, hogy ezt mindenki tudja rólad, sőt, ezt a tudatlanságát a vitapartnerednek még gúny tárgyává is teszed!


Ezt deklarálod: a hülye én vagyok, hogy azt hittem, téged bármiről is meg lehet győzni. :DDD - és még erre büszke is vagy... :D


Mellesleg az a másik 10 olvasó nekem elég, mert ők meg elmondják másnak (Orbán papi tanítása alapján: "Mindenki hozzon magával még egy embert!"), és akkor már 20 ember lesz aki döbbenten látja, hogy a Fidesz hazaáruló és a végletekig hazudozó banda, ami lelkiismeretlenül hányja oda az Ukrán népet az oroszok szemeteslapátjára. És így tovább, és ha másra nem is lesz ez jó, de talán ez is elősegíti, hogy legalább nem lesz a Fidesznek kétharmados többsége 2026-ban.

jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:

Nem így van, ez csak benned van ..Egyszerűen fárasztó, nem éri meg, unalmas. Minek? Ismerem a fajtád, telis tele van a gyakori velük. Te éppen egy végtelen szófosó fajta vagy köztük. Lesed a baloldali meg Usa párti sajtókat és ollozgatsz magadnak. Csak az igazság nem egyoldalú már réges rég nem az. Nem célom ellentétbe veled, győzködni meg érveket ellenérveket hozni. Már a válaszaidat is tudnám betéve. Van bőven érvem: Magamnak és a saját környezetemnek.


Kutya nem akar itt győzködni vadidegeneket, meg 10 olvasót. Ja ettől nem lesz ám kevesebb Fideszes azt felejtsd el, mint életcél . Felesleges küldetés lenne, inkább hordj kanállal vizet a tengerbe .

jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 Pombe ***** válasza:

#52: "Ember, nem gondolod, hogy itt cáfolgatni fogom ezt a végtelen hosszú süketelést tételesen?"


Nem kell mindet! Egy is elég lenne, de egyet se tudsz, mint ahogy eddig se tudtál semmit, csak ócska ripacskodást rendeztél itt, mintha vitáznál, ahogy azt minden Fideszes is teszi, ha kényelmetlen tényekkel találja szembe magát. Szánalmas amit itt művelsz, barátom.... Dumálsz bele tartalmatlanul a levegőbe, a szádban járatod ki a levegőt, de csak arra használod, hogy ezzel végteleníts egy vitát, azt a látszatot keltve, mintha te bármi értelmeset is itt nyújtottál volna, vagy értékes történelmi adtokra mutattál volna. Ócska népi sztereotípiákkal, hazugságokkal, alaptalan rágalmakkal szennyezted csak a topikot, mint minden Fideszes, miközben levontad a konzekvenciát, hogy ami minket nem érint, az érdektelen, és az ukrán nép azért pusztuljon, mert aki a gyengébb az meg is érdemli.


Ez a Fidesz békéje! Jól megfogalmaztad! :(

jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
Csak jó látni ezt a vergődést, szórakoztat. A vesztesek balektánca. Én csak mosolygok rajtad, milyen hitelesen előadod a tudálékos fröcsögő hülyét .
jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 Pombe ***** válasza:

#54: "Egyszerűen fárasztó, nem éri meg, unalmas. Minek?"


Igazad van! Minek? Egyszerűbb az ujjadból kiszopott hazug propagandával megrágalmazni az USA-t, hogy ott is 2 évente 50-60 embert dobat ki a felhőkarcolókból az elnök, és olykor szorgalomból a felségeiket és a gyerekeiket is kinyíratja.


Valóban én is úgy látom, hogy unalmasnak talál minden Fideszes dolgozni, mert az adatellenőrzés munkavégzés, és persze ezt a Fidesz is tudja, ezért van nyert ügye, aminek így persze szintén nem kell dolgoznia, és így ócska, pitiáner demagógiákra építő pártként is remekül megél honunkban, aki tudja, hogy a magyarokban élő kisebbrendűségi komplexusukat a maga javára tudja konvertálni hamis nemzeti öntudattá.


Unalmas utána nézni, hogy ki a gazember, a Putyin, vagy az ukránok, hiszen itt van neked az isteni igazmondás bőségszaruja, a Fidesz. Unalmas gyűjteni a tudást, unalmas tisztességes, becsületes embernek lenni, ráadásul a rágalmazás is csak úgy szórakoztató, ha az alátámasztást elég kiszopni az ujjadból...


#54: "Nem célom ellentétbe veled, győzködni meg érveket ellenérveket hozni."


A Fidesz is takarékoskodik az érvekkel, levezetésekkel! "Béke!" - bőgi, mint a tehén, és ennyi elég is. No, meg elég egyszerűen minden politikai ellenfelére bélyeget égetni, gyalázza, és ezzel a dolog el van rendezve, a nép hinni fog neki. Fogalmam sincs, hogy hülyülhetett le ilyen szintre a magyar, de tényleg itt tartunk. Bármit megbocsát a Fidesznek!


A vita nem győzködés. Ezért beteg a te agyad. Az a tények és a logika ütköztetése. A vitában az a cél, hogy a felmerülő tényekről kiderüljön, tények-e mind a két fél számára, vagy se. Logikus-e a vitatott eszmefuttatás, vagy se. Hogy ki milyen következtetést von le magának ezekből, az az ő magánügye.


Te állítottad, hogy az USA-ban is 2 évente 50-60 embert dobnak ki az ablakon olykor az egész családot. Te ezt semmiféle adattal nem támasztottad alá, egyszóval te nem vitázni kezdtél velem, nem érdekelt az igazság se, hanem meg akartál győzni! Undorítóan erőszakos módon, csak a nyomulással, amire oktattak a Fidesznél.


Később rájöttél, hogy nem vagyok az a tudatlan tájékozatlan átlag Fidesz-hívő, akit az orránál fogva lehet megvezetni egy álságos "békét akarunk" ordibálással, és most hirtelen tipikus Fideszes agitátorból, propagandistából átalakultál laza magyar csávóvá, aki amúgy senkit se akar győzködni.


Te valami fizetést kapsz ezért az átlátszó alakoskodásért a Fidesztől? Én nem adnék neked egy kanyit se. Gyatra a produkció, amit itt nyújtasz a rinyálásoddal. :D


Ja, és utálom a hozzád hasonló gátlástalan propagandistákat, szóval nem fogsz lerázni magadról... Ráadásul, ha valaki kicsit is értelmes, és olvassa az ostobábbnál ostobább, tudatlanabbnál tudatlanabb megjegyzéseidet, akkor az tuti, hogy a Fidesz előnye olvadni fog 2026-ig.


Lehet, hogy még a végén én fizetek neked, annyira remekül a szolgálatomba álltál. A Fidesz hülyeségeit kiválóan lehet veled demonstrálni, csak köszönettel tartozhatok neked eddig , arról már nem is beszélve, hogy a vergődésedből akár műsort is lehetne csinálni a Comedy Central szímpadán, annyira szórakoztató a maflaságod...


Remélem, nem hagysz magamra! Válaszolgass csak minél szorgalmasabban... :D

jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 Pombe ***** válasza:

#56: "Csak jó látni ezt a vergődést, szórakoztat."


Na, látod! Ugye, hogy van jobb is mint a Fidesz... :D - amúgy nem zavar, hogy akkor csinálok belőled bohócot amikor akarok? Nincs neked ahhoz elég agyad, hogy valóban szellemesen riposztolhass... Lett volna még agyad hozzá kezdetben, ha nem adod el az ördögnek... ööö... bocsánat, akarom mondani a Fidesznek!


Van vérszerződésed is? Ami ti pártkönyvnek neveztek... :D


#54: "A vesztesek balektánca."


Hááát, a fene tudja! Te választottad a Fideszt, nem én... Én csak kénytelen vagyok tudomást venni arról, hogy a hozzád hasonló balekok miatt én is szarul járok. Ha neked az a nyerés, hogy lelkesen engedélyezed a Fidesznek a zsebeid és a családod kifosztását, akkor szerintem inkább te vagy a balek, meg az összes hozzád hasonló Fideszrajongó.


[link]


"A románok ugyanis az árszinttel korrigált bérekben is előztek tavaly. Vagyis a románok - immár minden mutatószám alapján - többet tudnak vásárolni, mint a magyarok."


Tudod, történelmileg se ismerek olyan balfék magyar kormányt, amelyiknek sikerült elérnie ezt az alacsony szintet. Ha beleszámítjuk, hogy ráadásul a dilettáns Fidesz egy deka forintot se költött az ukránok katonai támogatására, akkor ez különösen vicces. Főleg, ha belegondolunk, hogy a Románok viszont beleverik magukat ilyen költségekbe, és a Fidesszel ellentétben az oroszokat tartják a világukra a legveszélyesebbnek a felméréseik szerint. Szerintem, ha adnánk se kellene nekik az Orbán...


Pedig mi jól járnánk, mert végre a mi gazdaságunk elkezdene erősödni, az övék meg leromlana az orbáni béke segge alá... akarom mondani béka. :D


14 évvel ezelőtt még egy kicsit irigykedtek ránk a lengyelek, ma már ők is körberöhögnek gazdaságilag, és balekoknak tartják azokat, akik az Orbánra szavaztak.


vagy: [link]


"Magyarországon volt a második legmagasabb a költségvetési hiány az EU-ban."


Igen, borzalmas a háború pusztító hatása, de valami érthetetlen okból (úgy hogy semmit se költünk Ukrajnának katonai segítségre) mindig a Fidesz jön ki ebből a legrosszabbul, pedig a gazdasági zseni, az Orbán papi vezet minket - már az orrunknál fogva...


Azt is nagyon okosan mondta az Orbán, hogy a háború nagy inflációt okoz, azért is nagyon szörnyű... De isten tudja milyen okból, minden szarból nálunk a legtöbb az EU-ban (pedig semmit se költünk az Ukrán katonai segítségre):

[link]


Idézve: "Így lett a magyar infláció a legmagasabb az EU-ban"


És még sokáig igaz volt ez, ráadásul nem semmi mértékben előzött meg minden versenytársát...


És még bőven lehetne... Oktatás helyzete maga a katasztrófa. Egészségügy, ne is beszéljünk róla...


Egyszerűen csak kértem hallójárat vizsgálatot (fürdéskor bedugult), és .... Egy hónap! Majd akkor sorra kerülök. Soha életemben ilyen nem történt velem, csak a Fidesz alatt. Soha életemben nem kellett benzinkutat keresnem, mert sok helyen üresek voltak, vagy korlátozott volt a használható mennyiség. Vagy korlátozva volt a cukor mennyisége, vagy limitált áramfogyasztás, majd utána rettentő összeg... stbstb...


Te, aki nem érzed magadat baleknak, szintén ezt át kellett élned, nemde??? Én meg azt gondolom, hogy te vagy az a balek, akit a Fidesz kizsebelt, és a pénzed nem kis részét pl. egy gázszerelőnek adta jópofiból, a Mészáros Lőrincnek. Vagy nem tudom honnan, de a Fidesz üdvöskéje, Schmidt Mária mlliárdos lett... stbstb...


A Fidesz 14 éven keresztül semmit se tett azért, hogy legyen tartalékforrásunk az orosz olaj és gáz mellett, amit mellette minden EU-s tagország megtett, vagy legalábbis ilyen olyan mértékben előkészület6eket tett, és mi még ezt is jól megszoptuk...


És még bőven lehetne sorolni a Fidesz eszelős gazdasági baklövéseinek sorát, az a Fidsez, aki 14 évvel ezelőtt azt ígérte, hogy utolérjük Ausztriát, és nem hogy utolértük volna, de lecsúsztunk már az EU ranglistán az utolsó előtti helyre, már csak Bulgária előz meg minket, plusz elkezdett kölcsönöket felvenni a világ legmocskosabb diktatúráitól, hogy még tőlük is függőbe kerüljön Magyarország...


Te választottad ezt az ócska dilettáns bandát magadnak, amitől neked sokkal kevesebb pénzed van, mint ami lehetne egy normálisan működő EU-s országban, és mégis isteníted őket, sőt!, még örülsz is neki, hogy ők győztek a választásokon, meg a te ürülő pénztárcádnak is köszönhető, hogy Mészáros Lőrincnek az Adrián ilyen nyaralója lehet...

[link]


Hát ki itt a legnagyobb balek és vesztes, ha nem te???


:DDD

jún. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 Pombe ***** válasza:
Pardon! Pontosabban Bulgária van csak mögöttünk... na...
jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 Pombe ***** válasza:

Amúgy van itt egy értelmesebb Fidesz rajongó, mint a jelen vitapartnerem?


Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy mi a búbánatos oka van annak, hogy a mi országunk ezért a dilettáns, szabadságharcosokat eltaposni kívánó, országunkba a legvisszaszítóbb diktatúrákat beengedő és azoknak drukkoló Orbánt és a kormányát ennyire favorizálja? Hát nem a gazdasági zsenijük miatt, gondolom! (hivatkozva az #58-ra) Miért bocsátunk meg nekik mindent??? Orosz hekkerek mászkálnak ki/be szabadon országunkba, a Szijjártóék lazán letagadják (az ilyenbe egy normális országban a kormány kompletten megbukik), hazudnak Orbán-szájba... akarom mondani orrba-szájba, lazán egy szabadságáért küzdő nép becsületét besározzák, és egy véreskezű gyilkos Putyinnak gratulálnak az újraválasztásához, a "békét" követelik álságos, demagóg módon, de ötletük sincs, hogy azt hogyan kellene kivitelezni, de mindenért az EU-t hibáztatják, meg Amcsit...


...és a végtelenségig lehetne sorolni ennek a pártnak a szerintem emberteelen, erkölcstelen és gátlástalan tetteinek sorát. Már a lengyel magyar ősrégi barátság szálai is szakadoznak, Orbánnak hála, aki az USA-tól jobban fél, mint a határainkhoz közeledő oroszoktól! ...stbstb


Tud valaki egyetlen egy értelmes indokot is mondani arra, hogy mi a búbánatos tökért szavazott erre a Fideszre, és miért nem tekinti az országunkat az EU szégyenfoltjának??? :(


Mit lát ezekben olyan jót Magyarországnak???


Katasztrófa

jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!